Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így nagy esély van a terhesség...

Így nagy esély van a terhességre? Mással előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
Tegnap este együtt voltunk a párommal (ciklus 14. napján) és nem védekeztünk, bennem ment el. Kicsit elszámoltam a peteérés időpontját, mert az utóbbi 2-3 hónapban a megszokott 32-33 napos ciklus helyett 37-43 naposak voltak, ezért a naptáram automatikusan későbbre tette az ovuláció jelzést. Én hülye meg nem néztem, hogy hanyadik napon járok, csak hogy még messze az ovu. Ha most éppen rendesen akarna megjönni, akkor lehet pont telibe találtuk az időpontot? Igazából nem lenne baj, ha jönne a baba, csak egy pár hónappal későbbre terveztük.😅

2021. máj. 11. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Akkor miért nem védekeztek? 🤦‍♀️
2021. máj. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ha most éppen rendesen akarna megjönni, akkor lehet pont telibe találtuk az időpontot?"


Hát ja... És amúgy a szervezet se hülye, az embernek pont akkor jön meg legjobban a kedve a szexhez, amikor termékeny. De szerintem ilyen esetben, mikor végülis már nem baj ha jön a baba, belefér ennyi kockáztatás.

2021. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első: Azért, mert mint írtam nem lenne gond. Második: Igazad van. 🙂
2021. máj. 11. 10:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2021. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!