Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Covid oltás után terhes lettél?

Covid oltás után terhes lettél?

Figyelt kérdés

Sok hír felröppent arról, hogy a covid oltás esetlegesen meddőséget okoz.

Azok jelentkezését várom, akik pont babatervezésben voltak és akik a közelmúltban felvették az oltást (mindegy, hogy melyiket, de írjátok meg légyszi, hogy melyiket) és azóta sikerült összehozniuk a babát!



2021. máj. 11. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Oltás után 2 hónapig nem ajánlott teherbeesni.
2021. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok... Csak már nagyon türelmetlenül várnám az ilyen statisztikákat. Tudom, hogy korai még a kérdés mert sok fiatalt még csak most oltanak... De hátha van itt már valaki aki korábban kapta és letelt a két hónap és tud válaszolni!
2021. máj. 11. 14:13
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Ha mégsem esik teherbe se tudod bizonyítani hogy az oltás miatt. Akinek van egy kis esze nem centizi ki a 2 hónapot, hacsak nem a hitel miatt kell gyorsba
2021. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
[link] Ezt gondolom belinkelem megnyugtatásnak. Amúgy szerintem valóban elég kevesen lehetnek, akik épp gyereket szeretnének, már beoltatták magukat, kivártak némi időt oltás után és amúgy egyből összejött nekik (ami azért viszonylag ritka) és még a gyakorin is olvasgatják a kérdéseket. Plusz a magam részéről én a 12. hétig itt se mondanám el senkinek babonából.
2021. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Én pont ezért csináltattam antigén tesztet, pozitív lett így most nyár végéig megkaptam az igazolványt. Arra meg már csak többet tudunk :)
2021. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem van 2 olyan evfolyamtarsam, akik az oltas utan lettek terhesek. Tovabbra se ertem, mitol okozna meddoseget az oltas. Nekem is ugyanugy mukodik a ciklusom, mint oltas elott... mi Pfizert kaptunk mindannyian.
2021. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
10 év meddőség, 12 lombik után voltunk, amikor oltattam. 1 hónappal az oltást követően spontán teherbeesetem, (elvileg) elzáródott petevezetőkkel.🤷‍♀️
2021. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nagyon érdekes! Gratulálok hozzá:) én ma kaptam Modernát, ki fogjuk várni a 2 hónapot, de mi már túl vagyunk 2 sikertelen inszemen..
2021. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva hogy már több helyen hallottam hogy akinek eddig nem sikerült oltás után spontán terhes lett. Érdekes amúgy😊
2021. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Én is több példát tudok lombikos körökből.
2021. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!