Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beagyazodas vagy peteeres...

Beagyazodas vagy peteeres lehet ez ?

Figyelt kérdés
Majus 1_4 kozt volt az utolso menstruaciom,majd 8 egyutt voltunk vedekezes nelkul.Ma van egy enyhe rozsaszines folyasom,mintha inkabb picit veres lenne.Szerintetek peteeres vagy beagyazodas ? Elvileg egyik sem lehetne meg .Beagyazodasnak szerintem tul hamar van,peteeresem viszont csak kesobb szokott lenni ,eddig legalabbis ugy volt hogy a 32 napos ciklusom 14_15 napjan .Szerintetek mi lehet ?

2021. máj. 11. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, biztos nem beágyazódás. Ahhoz valóban nagyon korai. Lehet előbb is peteérésed mint általában. Szokott máskor is vérezni olyankor?
2021. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig meg nem volt ra pelda.Amikor a kislanyommal teherbe estem akkor vereztem a beagyazodasnal,de joval kesobb ,talan 10 nappal az aktus utan
2021. máj. 11. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Peteérés, attól függ hánynapos a ciklusod, ha 1 volt az elsőnap kb 13-14 az ovu ha 28 as ciklusod van, de az változhat. Nekem 2 éve mindig 17.napon volt ovum most 12vagy 13 napon volt.
2021. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha peteeres akkor van esely ra hogy az utolso aktusbol terhes leszek ? Vagy mar nem elnek a spermiumok ?
2021. máj. 12. 05:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs kizárva, hogy 3 napig kitartanak, ha nem is az összes, de valamennyi :)
2021. máj. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!