Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 11.-ik napján lehet...

Ciklus 11.-ik napján lehet peteeres vagy esélytelen?

Figyelt kérdés

30 napos ciklusaim vannak, de volt már 28 meg 34is. Mostansag beállt 30-31re.

Tegnap szurkalt bal oldalt a hasam alja, ma reggelre meg úgy egész nap feheres átlátszó folyasom volt. Tojás fehérje jellegű, de én kb ezt a ciklus 14-15 napján szoktam tapasztalni. Most lehetett hamarabb? Normális az ilyen?

Nincs semmilyen hüvelyi fertozesem vagy gomba!

Ez lehetett peteeres jele vagy inkább az hogy közeledik? Esetleg nem korai ez az ovu?

Bocsi hogy sok a kerdes


2021. máj. 12. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 17.nap van ovum jó ideje, most mire elkezdtem az lh tesztet onnantól egyre hallványabb csíkjaim lettek, 12.napon kezdtem tesztelni, ott volt erősebb de nem is vártam, hogy erősödik e mert korai volt. Így lemaradtam kb 4 nappal előbb volt ovum.
2021. máj. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsi én egyáltalán nem ismerem az ovu teszteket, fogalmam sincs mikor milyennek kell lenni

Akko magyarul lehetett hamarabb ovu és teljesen normális? Nincs kőbe vésve hogy mindig 14-15.-ik napon kell lennie igaz?

És meg annyit elfelejtettem a kérdéshez írni, hogy egy honapban megeshet hogy kétszer van ovu vagy ilyen nem?:)

2021. máj. 13. 00:24
 3/6 anonim ***** válasza:

1x van nagyon ritkán valami csoda miatt megeshet hogy 2x de erre nincs sok esély.

Igen valószínűleg előbb volt ovu, de a nyák is lehet 2-3 nappal ovelőtt.

Az ovu napja nem fix csak az utána lévő napok ott csak 1-1 nap eltérés szokott lenni.

2021. máj. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet hamarabb is fog megjönni.


Elvileg a napokat nem a ciklus elejéről, hanem a végeről kellene számolni..

Nah ez igen félreérthető


Szóval a luteális szakasz ideális esetben 14 nap ez az ovu és a rá következő mensi közti idő.

Tehát a végétől visszaszàmolva 14 nap, de ezt csak utóbb tudjuk.


Nekem a lányom 9. Napo együttlétből lett, 11. Nap volt ovum.. 25 napos ciklussal.,

Papírforma, csak rövid a ciklusom.

2021. máj. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, 7. naptól kb bármikor lehet.
2021. máj. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a részletes választ!

Igen olvastam hogy ovu előtt 2-4nap lehet már nyák, azaz igazság nem mindig tapasztalom de az esetek többségében igen :)

2021. máj. 13. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!