Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El lehet rontani a terhességi...

El lehet rontani a terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
A tájékoztatón az áll, h 3-5mp-ig kell a vizeletbe mártani, nem szabad 10 mpnél tovább... Hát én vártam kb 15 mp-et a biztonság kedvéért, ettől még kimutatja a valós eredmény, ugye? Negatív lett, szóval ne álmodozzak, hogy mégis +?
2021. máj. 13. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

"Elrontani" inkább azzal lehet, ha nincs elég ideig a vizeletben, de akkor nem is mutat elvileg semmilyen eredményt.

Tehát nem, nem rontottad el azzal, hogy tovább benne volt. Az eredmény valós. De ha kételkedsz, csinálj még egyet.

2021. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Max elázott volna, de akkor is pozinak látnád (a reagens helye látszódhat ilyenkor)
2021. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

El lehet amúgy, vagy túl kevés ideig vagy túl sokáig martod.

Ha túl sokáig akkor lehet fals pozitív.

Korai terhességnél ha nem reggeli első vizeletből készül akkor lehet negatív mert nem elég koncentrált a hormon. Illetve 25ös teszt is sokáig lehet negatív az elején.

2021. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
10es teszt volt. Asszem akkor esélytelen, beképzeltem csak a dolgot. :(
2021. máj. 13. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!