Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja fáj a mellem ,a...

2 napja fáj a mellem ,a menstruáció késik 2 napja,de az aktus után 12 napra teszteltem es negativ volt. Szerintitek végezek még egy tesztet vagy még várjak?

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy negatív volt, várj még 1 hetet
2021. máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj újat. Aktus után inkább 16 nappal érdemes, de ha már eltelt ennyi és késik két napja, ki kellene mutatnia, ha terhes vagy.
2021. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen tesztet használtál? Én menzi előtt 2 nappal teszteltem, mert szédültem és folyamatosan hőemelkesédem volt, ami rám nem jellemző. Erős pozitív lett (aktus után 13. napon reggel), Predictor early-t használtam.

Simán lehet, hogy neked csak később mutatja ki, sztem még semmit nem jelent, hogy most negatív lett. Várj még.

2021. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap végeztem még egyet,de megin negativ lett,a menzi még nem jött meg.Nem tudom,lehet valami hormon zavarodás,amugy nekem nem szokot késni,de hát ennyi idő után már ki kellene mutatnia ha terhes lennék
2021. máj. 17. 08:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is késett, csak pecsételő vérzésem volt. Egyik tesztem negatív lett és miután nem jött meg rendesen, teszteltem és pozitív lett. 3 nap különbség volt a két teszt között. Szóval legyél türelmes, lehet még nem mutatja ki. Szerintem a hét vége felé próbálkozz újra. A tüneteid alapján lehetsz terhes.
2021. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!