Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a különbség a mio inozitol...

Mi a különbség a mio inozitol és az inofolic között?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Férjemmel 6 hónapja próbálkozunk a babával, tudom nem sok idő ez még de szeretnék rásegíteni a teherbeesésre.(már amennyire lehetséges)

Olvastam hogy az inozitol és az inofolic jó lehet erre. Mi a kettő között a különbség és lehet-e csak a saját fejünktől szedni, vagyis nem orvosi ajánlásra.



2021. máj. 14. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az inofolic= mio-inozitol + folsav keveréke. Nyugodtan lehet szedni a mio-inozitolt terhesvitaminnal, ez egy étrend kiegészítő, nem csodaszer. Az inofolic és társai pedig kicsit túl vannak árazva, gyerekre vágyókat kihasználva. Arra figyelj, hogy ne koffeinnel egyidejűleg idd meg, mert nem fog felszívódni. Az inozitolnak amúgy rengeteg pozitív hatása van, nem ártasz vele semmit 🙂
2021. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Arra figyelj, hogy a folsavat nem mindenki tudja hasznosítani (sokan nem). Wtn myo-inozitol por és wtn folát cseppet ajánlanék (a lényeg igazából, hogy ne folsav formában vidd be). Én nagyon meg vagyok elégedve a termékeikkel.
2021. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az inozitol (vagy myo-inozitol) az Inofolic egyik hatóanyaga. Ugyanezt lehet kapni vegytiszta formában is - mint pl. a #2 által említett WTN termék - de lehet kapni az Inofoliccal egyező arányban folsavval kiegészítve táplálékkiegészítőként is, de az If. árának töredékéért. Volt egy kérdés, ahol sok ugyanilyen termék árát is összehasonlították:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1085..

2021. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sima étrendkiegészítő (kvázi vitamin), orvosi javaslat nélkül is lehet szedni.


Én a napi 2 adagomból az egyiket a munkahelyemen iszom, úgyhogy fontos hogy előre kitasakolt legyen, azok közül az inofem aktív a legolcsóbb (folát és folsav is van benne). A nem előre tasakoltak közül meg a pharmekalos a legolcsóbb, amiben benne a folsav/folát is.

Ha szedsz olyan terhesvitamint amiben benne van a megfelelő mennyiségű folsav és nem kell hogy tasakban legyen akkor talán a netaminos mio-inozitol por a legolcsóbb.

2021. máj. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 - A vitakinges a legolcsóbb a sima inozitolból, lásd #3.
2021. máj. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!