Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsík predictor early-n?

Szellemcsík predictor early-n?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Másfél éve fogamzásgátlót szedek, és minden nap pontosan ugyanabban az időben be is veszem, tenyleg nagyon odafigyelek erre. elozo mensim rendes volt, most 1,5 hetem van meg a kovetkezo menszeszemig. Szornyu aggodos fejem elolvasott egy cikket hogy hanyan lettek terhesek fogamzasgatlo mellett ugy hohy kozben rendesen megjott nekik es semmi tunet nem volt csak a sokadik honap utan. En ezen annyira beporogtem hogy csinaltam egy tesztet es az egyik csik erosen latszik, es megjelent egy nagyon halvany, csiknak nem nevezheto vonalka. Egyszeruen nem tudnam elkepzelni hogy terhes vagyok, de nagyon nyugtalanit ez az egesz. Sok forumon olvastam hogy gyakran ez a vonal egy ‘szellemcsík’. Esetleg valaki tudna tapasztalatot mondani?

2021. máj. 20. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sürgősen szokj le arról hogy ilyen fórumokat olvasgatsz. Az ilyen sztoriknak szerintem a fele nem igaz. Ha szeded a fogamzásgátlót rendesen, akkor közel 0 az esélye annak hogy terhes legyél.a teszt pedig akkor pozitív ha két pirosas rózsaszínes csík van rajta. Rengeteg teszt kerül fel ide is úgy, hogy egyértelműen 1 db csík van rajta, és kérdezik hogy más is látja e a másodikat....ha ennyire izgulsz pár nap múlva csinálj még egyet, ha terhes vagy akkor erősödnie kell a csíknak.De kizártnak tartom hogy az legyél ha rendesen szeded a gyógyszert.
2021. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1,5 heted van menstruacioig, akkor se lehetne pozitiv a teszt, ha ebben a ciklusban valoban teherbe estel volna.

Ha kesik, akkor kell tesztelni, bar jol mondja az elso, nem valoszinu a terhesseg.

2021. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megmutatod a tesztet?
2021. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, vettem meg 3 tesztet abbol 2-t megcsinaltam nemreg es mindkettonel tisztan latszik hogy negativ, a harmadikat pedig reggelre tartogatom :)
2021. máj. 20. 17:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne reggelre tartogasd, hanem akkorra, amikor kesik.

Olvasgass kerdezo egy piciket a temaban, mensi elotti 1,5 hettel kb be se agyazodik, ilyenkor meg nem mutatja ki a teszt!

2021. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a predictoron mindig látható a reagens helye. Én is ma teszteltem, látni lehet.

Idegesítő ....

Soha többet ezta fajtát nem veszem meg

2021. máj. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 AlexandraL22 ***** válasza:
77%
Csak egy kérdés csajok. Sosem szedtem fogamzásgátlót, de nem arra szolgal hogy megakadàlyozza a peteérést ergó nem tudsz teherbe esni? Akkor mégis hogy lenne egy pozitiv tesztje valakinek aki rendesen szedi? 🤔 javitsatok ki ha tévedek
2021. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokminden gyengítheti a fogazmásgátló hatását, főleg az első 1-2 szedési hétben: antibiotikum, hányás-hasmenés, másik gyógyszer, kimaradt tabletta pl., vagy csak szimplán nem a számára megfelelő tablettát szedi a nő.
2021. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!