Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki megkapta a...

Van itt olyan, aki megkapta a covid elleni vakcinát és utána esett teherbe?

Figyelt kérdés

Érdekel, mivel ha jobban utána olvasok a javaslatoknak és a mellékhatásoknak, körülbelül az összes fajtánál fel van tüntetve, hogy X ideig nem javasolt a gyermekvállalás. Mivel nem értem ez miért lehet, illetve közeli ismerősnél okozott a vakcina 2 havi menstruáció kimaradást, ezért jó lenne olyat találni, aki utána lett minden gond nélkül várandós.

A válaszadóktól megköszönöm, ha azt is leírjátok, hogy melyik oltóanyagot kaptátok mielőtt várandósak lettetek. :)



2021. máj. 24. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Naponta megkérdezik, keresd vissza.
2021. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én szputnyikot kaptam április 9-én. Hozzáteszem, hogy fogamzásgátlót is szedtem, és április 24-én nem jött meg mikor kellett volna, de nem csináltam egyből tesztet mert egy pár napos késés a gyógyszer mellett is belefér, meg gondoltam az oltás is bekavarhat. Hát nemtudom mi kavart be de ma töltöttem be a 8. hetet. Ja és április 30-án kaptam volna a második oltást de arra már nem mentem el, a háziorvos is ezt javasolta és az oltóponton is ezt mondták, mivel szputnyikot nem adnak várandósan.
2021. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!