Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció vége után 2...

Menstruáció vége után 2 nappal szeretkeztem megszakítással, mikor lenne érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
Szeretnék tesztet csinálni, de nem tudom érdemes-e a legközelebbi menstruáció előtt. Inkább utána csináljak tesztet? Ha nem jön meg és pozitív lesz a teszt akkor mikortól számolják a terhességet? (Még van kb 2 hét a kövi vérzésig)
2021. máj. 25. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy eséllyel nem vagy terhes várd meg a mensit
2021. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció után 2 nappal nem sok esély van teherbe esni, de ha nagyon tesztelni szeretnél akkor mensi előtt 1-2 nappal akár mutathat valamit a teszt de inkább várd meg, hogy kimaradjon. Ha véletlenül terhes vagy akkor az utolsó menstruáció első napját veszik figyelembe.
2021. máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mensi vége után 2 nappal már lehet közel az ovuhoz (igazából azt kéne tudni, hogy hány napos a ciklusod és a hány napos a mensid). Szerintem akkor tesztelj, ha késik 1-2 napot a menstruációd. Nem nagy az esély a terhességre, de van, ha nem szeretnétek babát, rendesen kéne védekezni.
2021. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom felfogni hogy sok idiota így fél a terhességtől,de védekezni nem tudnak.Aztán meg ott hagyják a gyereket a kinti vécébe,vagy ki tudja hol.😡😡😅😅
2021. máj. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!