Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki milyen vitaminokat szed a...

Ki milyen vitaminokat szed a terhesség tervezése előtt, illetve közben? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az a baj hogy elég sok helyről, és embertől tájékozódtam és hogy kb mindenki mást mond, így felhalmozódott a vitamin otthon és már nem tudom hogy mit szedjek mit nem, illetve ezt már sokallom, főleg hogy sose voltam nagy vitamin szedő :D Szóval volt áprilisban egy missed ab-om, ami előtt a femibiont szedtem csak. Műtét után elkezdtem a méhpempőt és a tőzegáfonya tablettát. A méhfalam még nem vastagodott meg teljesen, erre ajánlották az E-vitamint. Van még otthon C és D vitamin is. Tehát ez így sok?: Femibion1, Tőzegáfonya kapszula, méhpempő, E-vitamin, illetve néha C-vitamin? A D-t a párom szedi, vagy kellene nekem is?

#terhesség #vitamin #felhalmoztam
2021. máj. 26. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a fiunk is és a 2.terhességem is vitamin nélkül a 2.hónapban összejött. A 2.babánkat elvesztettük, oktoberben műtéttel vették el. Utána egyből ujra próbálkoztunk, vitamin nélkül, 3.honapban lettem terhes.


A pozitív tesztek után folsavat szedtem a 12.hétig, illetve kálciumot és magnéziumot a terhesség kb felétől.


Most 22hetes vagyok, tökéletes laborokkal.

2021. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Dm saját márkás A-Z Mama terhesvitaminját szedtem,mindig tökéletes volt a laborom
2021. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Babatervezés előtt 2 hónapig Femibion 0, D és C vitamin a Covid miatt, magnéziumot és inofolicot, a férjem pedig folandrolt. Elsőre összejött a baba.

Most Femibion 1-t szedek, magnéziumot és D vitamint.

2021. máj. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Czeizelt szedtem végig, a tervezett első próbálkozós hónap előtt 3 hónappal kezdtem(elsőre sikerült), 28 héttől vasat. Magnéziumot csak alkalomszerűen, egy doboz se fogyott el összesen.
2021. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a doktornő myo-inositol tartalmú vitamint ajánlott. Egy hónapja volt missed abom, azt mondta, hogy kezdjem el már szedni, és várjuk ki a három hónapot
2021. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En terhesseg elott volt hogy szedtem a trimesztert es a mehpempot de egyik se hasznalt

Miota terhes vagyok a Femibiont szedem :)


28hkm

2021. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!