Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyi az ideális...

Kinek mennyi az ideális korkülömbség a gyerekek között?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 36 éves vagyok és már van egy 18 és egy 15 éves fiam.. Korán szültem de nem bántam meg.. Most kiderült babát várok, szeretnénk megtartani, de van bennem némi aggodalom a nagyobb gyerekeim hogy fognak reagálni.. Bár jó nevelést kaptak, a nagyfiam már szinte önálló szakmával és jogsival a kezében. A kisebbik fiam elég anyás még, most kamaszodik.. Valakinek saját tapasztalata nagy korkülömbséggel a gyerekek között?

2021. jún. 3. 06:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

Mi ez az élni, nem értem 1 kis gyerek miatt mért ne lehetne,és kinek mi az élet én sosem vágytam utazni meg ehez hasonlót. Nekem az élni az a gyerek vele megélni dolgokat.

Nem mindenki egyforma.

2021. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
11 es nem vagyunk egyformak nem mindenki szeretne 40 evig gyerkeket ellatni etetni intézni. Igen lehet mellette mindent is csinalni csak sokkal nehezebb! Szeretem a kislanyomat fiatalon szultem es a 40 eveimben meg utazni tanulni es dolgozni szeretnek most nem igazán megy ez egy 2 eves mellett. (zero segitsegunk van nem tudom kinek lepasszolni kb soha!)
2021. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

12 én is ez írtam, hogy nem mindenki egyforma.

Én ezt csinálom úgy is nyugdíjig, ha már lehet akkor otthon a sajátommal.

2021. jún. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik osztálytársam egyke volt, mikor bejelentették a szülei hogy kistesója lesz. 21 volt, mindig is akart testvért, csak az anyukája többször is elvetélt. Aztán amikor nem számítottak rá, pont akkor sikerült. Egyébként nagyon szeretik egymást, a pici inkább mindig vele játszana, mindig ott van körülötte.
2021. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező mi van veled, megtartottad?
2021. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen megtartottam, most vagyok 14 hetes és a fiaim már alig várják, és nagyon odafigyelnek rám is... Boldogság van 🥰
2021. aug. 5. 16:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!