Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki használja/használta az...

Valaki használja/használta az Elevit terhes vitamint?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi a véleményetek róla? Mikor kezdtétek használni? Reggel vettétek be?
2021. jún. 3. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét terhességem és szoptatás alatt Elevitet szedtem, nekem tökéletes volt. Étkezés után vedd be, ne üres gyomorra, hogy elkerüld az esetleges hányingert.
2021. jún. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

2 terhesség és szoptatás alatt szedtem.

Nem volt hondom vele.

Reggeli után vettem be

2021. jún. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
1 terhesség, délután vettem be, amikor hazaindultam a munkából. Heti 2-3 bogyót szedtem, a terhesség utolsó 2 hónapjában pedig az orvos kérésére egyáltalán nem. Így is majdnem 4 kg-os lett a baba.
2021. jún. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Tegnap kezdtem el szedni, nem vagyok terhes, csak dolgozunk rajta :)

2021. jún. 3. 09:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetleg még valamilyen vitamint ajánlatos lenne mellé szedni? Magnézium pl?
2021. jún. 3. 10:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vasat, magnéziumot, kalciumot szedtem pluszban. De ha úgyis jársz terhesgondozásra, inkább a dokival beszéld meg, nem vagyunk egyformák.
2021. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Doki annyit mondott szedhetek terhes vitamint, és az elevitet ajánlotta, de amúgy elég szűkszavúan válaszolt mikor rákérdeztem. Ezért voltam kiváncsi másnak a tapasztalatára.
2021. jún. 3. 10:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, nekem is csak egyszer-kétszer lett tőle hányingerem, ha éhgyomorra vettem be. Amúgy nem volt baj vele, szóval mindenképp étkezés után javasolt beszedni. Én most is szedem még a terhesség alatt, lassan már szülők. Mellette vashiány miatt Neo-ferro-folgammát írt fel a háziorvosom, és szedtem még Magnerot magnéziumot, mert sokat fájt a hasam. Szerintem az a legjobb magnéziumkészítmény.
2021. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!