Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pfizer oltás után mennyivel...

Pfizer oltás után mennyivel lehet teherbe esni? Babának nem lett baja? Nem jött össze nehezebben?

Figyelt kérdés
2021. jún. 3. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Azonnal, kb minden nap van ilyen kérdés és a jelenlegi ajánlást elolvasva is ezt írják, ráadásul nem csak a Pfizer után hanem bármelyik után lehet azonna próbálkozni. Nem jött össze senkinek nehezebben mint amúgy. Mi az első oltás tudtuk meg, hogy terhes vagyok, semmi baja nincs a babának.
2021. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Az egyik barátnőm most esett teherbe. Tervezve volt. Eddig minden ok náluk.
2021. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

10 év után már nem is reménykedtünk, ezért nem is védekeztünk, egy percig sem. 1 hónappal a 2. oltás után fogant meg a kisfiunk. 16. hétben vagyunk, és eddig minden rendben.

Szoktunk viccelődni, hogy nekünk lehet, hogy pont az oltás hiányzott a sikerhez.

2021. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Bizom benne,hogy lehet még gyermekem,és nem okozott nagy bajt az oltást

Én is megkaptam az első oltást,és azóta vérzés zavarom van elég durvan

Megyek szerdán orvoshoz,ma kértem időpontot,mondtam neki,hogy mi a problémám,az oltásra fogta,de még nem tudni biztosra

Remélem én leszek csak egyedi eset,mert ez igy nincs jól😪😢

Még jó hogy van már egy gyermekem 🙏

2021. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik meddőségi központban (lombikosoknak) azt kommunikaljak, mihamarabb oltassanak anelkul nem is kezdenek el a lombikot szìvesen. Es a 2. oltas utan 2 honappal kezdodhet a lombik.

Ertsd elvileg oltas utann2 honap szunet aztan mehet a megtermekenyites/megtermekenyules.

Ha ehhez igazodsz, ezt nőgyogyasz dokik talaltak ki, akkor 2 honapot varjatok.

2021. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
4-es sok ilyet hallottam,hogy vérzészavar lett :(.
2021. jún. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

4-es vagyok

Mi is várunk,az biztos

Tegnap ráirtam pár ismerösömre,hogy nekik volt e ilyen mellékhatás,szinte mindenkitől azt a választ kaptam,hogy igen 😓

Eléggé kétségbe vagyok esve

31 éves vagyok,18 éves koromtól napra pontosan jött meg,mindig tudtam előre tervezni...nyaralást lefoglalni,stb.

Most meg...plusz erős alhasi görcs is társul

Kedves kérdező,az én véleményem szerint várjatok,ha nem sürget az idő

2021. jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2021. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

"4-es vagyok


Mi is várunk,az biztos


Tegnap ráirtam pár ismerösömre,hogy nekik volt e ilyen mellékhatás,szinte mindenkitől azt a választ kaptam,hogy igen 😓


Eléggé kétségbe vagyok esve


31 éves vagyok,18 éves koromtól napra pontosan jött meg,mindig tudtam előre tervezni...nyaralást lefoglalni,stb.


Most meg...plusz erős alhasi görcs is társul" Nekem és ismerőseimnek semmi nem volt...

2021. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
80%
Semmilyen menstruációs problémám nem volt, mellékhatásokat se éreztem. Pfeizert kaptam, mind a két kört már.
2021. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!