Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lehet jó nyáron teherbe...

Miért lehet jó nyáron teherbe esni?

Figyelt kérdés

Meg akartam várni a próbálkozással a nyár végét, hogy bulizhassak és kirándulhassak sokat nyáron.

Első próbálkozásra probléma lépett fel és azt mondták, nehezebb lesz teherbe esni köv. alkalommal. Hát könnyebb volt :D

Úgyhogy itt vagyok június első hetében, terhesen és a hormonok úgy megborítottak, hogy szinte depressziósnak érzem magam.


Szükségem lenne érvekre, hogy miért lehet jó az, hogy a nyár elején esik valaki teherbe :(

Kérlek ne bántsatok, voltak problémák első próbálkozásnál (műtöttek is) és alig vártam, hogy itt legyen a nyár.


Tegnap egész nap a kórházban voltam és szombaton is megyek vérvizsgálatra, hogy nincs-e ugyanaz a gond, mint legutóbb, mert ha igen, többet nem lehetek természetes úton terhes, úgyhogy ez miatt is félek.


2021. jún. 4. 07:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk most léptem a 2. trimeszterbe, márciusban fogant a babánk. De örülök neki, hogy a "neheze" inkább őszre-télre esik, nyáron 40 fokban nagy pocakkal biztos nem valami kellemes.

Meg nem áll meg az élet attól, hogy terhes lettél, ugyan ugy kirándulhatsz, még bulizhatsz is.. bár józanul. Én több előnyét látom legalábbis :)

2021. jún. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Tavasszal ha szülsz, nem fogtok megsülni a hőségben, de megfagyni se a tél miatt, illetve pint amikor a legizgalmasabb dolgok beindulnak, forgás, kúszás, akkor csak leterítesz egy plédet kint egy árnyékos részen és úgy játszotok a melegben.


Egyébként így is lehet szórakozni nyáron csak alkohol meg drogok nélkül.

2021. jún. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

A nyár nagy részében nem látszik a terhesség, ugyanúgy tudod a nyarat élvezni, mintha nem lennél terhes. (Általában félidö körül kezd nöni a has, addig nem igazán, feltéve, hogy nem kezded magad más most ész nélkül hízlalni.)

Mire nagyobb a hasad, és nehezebben mozogsz, addigra nincs meleg, ami még pluszban nehezíti a közérzetedet. A melegtöl nem fáradsz annyira, nem vizesedsz olyan erösen, nem izzadsz folyamatosan.

A szülés a tél végén, tavasz elején lesz, ami neked is meg a babának is csak jó, sokat tudtok a szabadban lenni már kiskorától kezdve.

2021. jún. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Most még bármit tudsz csinálni, olyan mintha nem is lennél terhes, csak ugye sajnos nem ihatsz. Nyáron borzasztó lenne nagy hassal. Én kifejezetten fázós vagyok, de nagy hassal terhesen nem engedtem, hogy télen befűtsünk.
2021. jún. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Az elsővel januárban lettem terhes, novemberben szültem. Nyáron azért már volt hasam, nem volt kellemes 😁

Másodikkal szeptember 3.teszteltem pozit, és május végén szültem. Na az nagyon jó volt. Pár naposan már kint voltunk az udvaron a kicsivel és a nagyobbal.

Most április elsején teszteltem pozit. 13 hetes vagyok. És decemberre vagyok kiírva, tehát a nyár nekem is “terhes” lesz :)

Ha nem leszel rosszul akkor tök jó nyarad lehet. Mi a 2 nagyobbal is egész nyáron a Balatonon leszünk, kirandulunk, programozunk, strandolunk. Mivel már túl vagyok a rosszulleten szerintem nekem sem lesz rossz ez a nyár, a pocakot leszámítva, mert 3.baba és már most is van 😁 kicsit nehezebben megy majd a kirándulás, de nem lesz vészes :)

Gratula :)

2021. jún. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Fiammal nyáron lettem terhes. Ugyan úgy jártunk koncertre, bandázni, ide-oda, csak nem ittam alkoholt (amúgy sem szoktam, 90%ban én vagyok a sofőr 🤣) egyedül ami nehéz volt, az első pár hét, sögmelegben a rosszullétekkel. Nyáron alapból sokkal több szag, illat van.


Most december végén estem teherbe, január elején. 22hetes vagyok. Sokkal nehezebben viselem. Az eleje jó volt, a rosszullétek ha jöttek, kimentem a hidegre, elmultak. Most, hogy már igencsak van pocakom, és jön a meleg, most kezdek el szenvedni.

2021. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Megszülsz még a következő nagy kánikula előtt.
2021. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első babám szept. 2án született, borzalmas volt az a hatalmas meleg úgy.... Mondjuk én alapból utálom a nyarat és csak akkor megyek ki a hűvös házból, ha nagyon nagyon muszáj, terhesség végén meg feszt vizsgálatokra kellett járni... Kegyetlen volt!

A 2. babával májusban estem teherbe, ilyen szempontból 1000x jobban viseltem, mint az elsőt, hiszen mire olyan hasam lett, ami alapból nehezíti a létezést legalább már a meleg nem volt gond.

2021. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Első babával augusztus végén estem teherbe, májusban született, nagyon jó volt, nem volt dögmeleg és még pont a nagy kánikula előtt meg is született május utolsó napjaiban. Most 6+2 vagyok a kistesóval, meglátjuk, hogy ez most így milyen lesz. Mi ugyanúgy tervezünk mindent, csak én nem fogok inni. Szerencsére a rosszullétek engem kerülnek, az első terhességemnél sem voltak, a pocakom sem lesz még hatalmas nyár végéig, úgyhogy ugyanolyan nyár lesz mint mindig, sok sok jeges alkoholmentes koktéllal, tengerparttal, kirándulással, piknikezéssel, barátnőzéssel, kalandozással 😍🍹
2021. jún. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

# Én is úgy terveztem, hogy augusztus végén nekiállunk, az tűnt a legideálisabbnak.

De az élet utat tört magának :D

2021. jún. 4. 09:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!