Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lehet jó nyáron teherbe...

Miért lehet jó nyáron teherbe esni?

Figyelt kérdés

Meg akartam várni a próbálkozással a nyár végét, hogy bulizhassak és kirándulhassak sokat nyáron.

Első próbálkozásra probléma lépett fel és azt mondták, nehezebb lesz teherbe esni köv. alkalommal. Hát könnyebb volt :D

Úgyhogy itt vagyok június első hetében, terhesen és a hormonok úgy megborítottak, hogy szinte depressziósnak érzem magam.


Szükségem lenne érvekre, hogy miért lehet jó az, hogy a nyár elején esik valaki teherbe :(

Kérlek ne bántsatok, voltak problémák első próbálkozásnál (műtöttek is) és alig vártam, hogy itt legyen a nyár.


Tegnap egész nap a kórházban voltam és szombaton is megyek vérvizsgálatra, hogy nincs-e ugyanaz a gond, mint legutóbb, mert ha igen, többet nem lehetek természetes úton terhes, úgyhogy ez miatt is félek.


2021. jún. 4. 07:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz nagy hasad nyáron!
2021. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Életem legcsodálatosabb nyara volt, amikor terhes voltam, pedig én augusztusban léptem harmadik trimeszterbe. Júniusban 2x is túráztunk nagyokat, Lillafüred és Balaton-felvidék, aztán júliusra is maradt utazás bőven, sőt, augusztusban is, csónakázás, Tihanyozás, Balatonfüred. Soha nem felejtem el. Többek között mert már a fiam is jött velünk. Sőt, mondok jobbat. Babaként is jön. Be a csatos hordozóba, és nekivágunk az erdőnek. Néha megpihenünk, kivesszük, játszunk. Bármit lehet babával is, csak akarni kell, nem nyávogni, hogy jaj, vége az életemnek.
2021. jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Húú utolsó! Köszönöm,amit írtál.

Valahogy én is így tervezem, de mióta terhes lettem azóta azt hallgatom, hogy vége az életünknek, egy pokol lesz, a sétáknak löttek és a párom már horgászni se horgászhat többet.

Jó látni, hogy van ilyen is.

Kérdezö, attól félsz, hogy nem lesz ez a nyár olyan, mint a többi? Nem tudsz bulizni? Inni?

Én is gondoltam ilyenekre és tartottam töle, de ilyen szempontból nem változott szinte semmi.

Ugyanúgy összejartunk barátokkal, és szuperül èreztem magam. Mindent ugyanúgy csináltunk a párommal is. Én most lépek a 3. trimeszterbe, pont nyárra. De már ettöl a részétöl nem félek. Lehet inni nagyon finom alkoholmentes koktélokat, hogy a feeling megmaradjon.

Én találtam teljesen 0% os citromos sört. Most, hogy melegek vannak már, ha a párom iszik egy sört meló után iszok vele egy citromosot. Voltunk el napozni, ugyanez.

Lehet kirándulni, menni, beülni valahová ugyanúgy, mint eddig. Ne félj.

Remélem nem lesz gond a vizsgálattal.

Jó baba várást!

2021. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy teherbe estél, kirándulhatsz, bulizhatsz ugyan úgy (persze alkohol nélkül.) A terhesség nem betegség csak egy állapot :)

Én most vagyok 25 hetes, ugyan úgy megyünk nyaralni, kirándulni stb. Az 5 éves fiúnk is igényli a csavargást.

Boldog babavárást!

2021. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is így akartam tavaly, neki is álltunk szeptembertől és most márciusban sikerült csak... 😃

szóval az se lett volna garancia ha vártok, tudja a baba mikor kell jönnie. 😉

Karácsony környékén fogok szülni, te tavasszal, nem lesz meleg (kórházban dög meleg van, műtöttek pár éve nyáron, kegyetlen, huzatot nem csinálhatnak sokszor!)

Az első 3 hónapban nem lesz hasad még,max puffadás, rosszullét, fáradtság van, illetve ha van esetleg gond (vérzés stb) akkor pihi.

Alkoholmentes italt ihatsz, max te leszel a sofőr, nálunk is én vagyok és ha már fáradok hazamegyünk. 😃

2021. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is nyáron akartam teherbe esni, volt a családban 1-2 kisbaba már és láttam, hogy mikor betegek szívni kell az orrukat, alig kapnak levegőt evés közben, nyűgösek, főleg a téli megfázós időszakban. Tavasszal akartam szülni, hogy mire eljön ez az idő már nagyobb legyen a gyerek. Végül július végén született a kislányom, ő nem akart tavaszi baba lenni. Szóval ez is egy szempont.
2021. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

És tavasszal, télen nyugodtan hivatkozhatsz az influenzára, stb ha nem akarsz túl sok látogatót fogadni ;)

Tavasszal született babás ismerősökhöz a jó időben, nyáron már tömegével mennek a rokonok, hisz "most lehet, nincs semmi"

2021. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!