Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nappal menzesz előtt mennyir...

5 nappal menzesz előtt mennyire valós negatív eredményt ad a Livsane korai terhességi teszt?

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 07:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A tájékoztató azt irja h 5 nappal a menzesz elott kimutatja a terhesseget. Ez tényleg így lehet? Mert másik teszten meg azt olvastam hogy menzesz előtt nem ad megbízható eredményt egyik teszt sem.
2021. jún. 7. 07:10
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért én nem venném készpénznek, akkor se, ha biztos az ovu. Szerintem 3 nap múlva tesztelj, akkor már reálisabb, a 10-es erősségű teszt halványan pozitív lehet.
2021. jún. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva tesztelj újra, ennyi nappal a menstruáció előtt egy negatív teszt nem mérvadó.
2021. jún. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Rendben, nem értem akkor hogy miért írjak rá hogy ennyivel előtte kimutatja... eléggé megtevesztő!
2021. jún. 7. 08:20
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ezért mondja mondenki, hogy felesleges a késés előtt tesztelni. Tudom könnyű mondani, két év sikertelenség után engem is evett a penész, hogy mikor tesztelhetek végre
2021. jún. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Borzalmasan rossz érzés hogy hosszú hónapok óta próbálkozunk és csak a kudarc, sikertelenség ér. A környezetemben mindenkinek max 3 honap alatt sikerült, nekünk meg valamiért nem akar. Orvostól orvosig jártam, elvileg minden rendben van velem, akkor mi lehet a probléma? 2 naponta minimum együtt vagyunk mindig a ferjemmel. Egeszsegesen élek, nem stresszelek. 13 hónapja probalkozunk. Egyszer volt eddig kemiai terhessegem is.
2021. jún. 7. 09:00
 7/20 anonim ***** válasza:

A betegtájékoztatóból: "Alacsony koncentrációjú hCG hormon a terhesség nagyon korai szakaszában negatív eredményt mutathat."


Az ovuláció időpontjától függően szinte biztos, hogy teljesen feleslegesen tesztelgetsz ilyen korán. Lutri, hogy a menszi előtt 5 nappal beágyazódott-e már. Akiknek igen, azoknak mutatja, akinek nem, annak nem. És nem is 100%-os eredményt ígérnek ezek a korai tesztek a menstruációt megelőző 5. napra. Mióta próbálkoztok? (Tesóméknak fél év volt mire összejött, egy barátnőmnek másfél évig nem jött a baba egy missed ab után. Aztán spontán sikerült nekik. Elhiszem, hogy frusztrál, de nem mindenkinek 3 hónap sajnos.)

2021. jún. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Utolso, koszi a nyugtatast. Mi 13 hónapja probalkozunk es már kezd nagyon frusztráló lenni. :(
2021. jún. 7. 09:42
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, elhiszem :( Én is kilennék. Párodat is vizsgálták gondolom. Barátnőméknél úgy volt egyébként, hogy már pont eldöntötték, hogy örökbe fogadnak egy vagy két gyereket (nem is feltétlenül babát), kvázi elengedték, hogy saját gyerekük legyen. Lehet, hogy akkor lenyugodott annyira, hogy már nem okozott gondot a fogantatás. Ezt persze nem tanácsnak szánom, mert én sem vagyok az a típus, aki könnyen elenged dolgokat, így eszemben sincs másnak arról papolni, hogy mennyire nem jó erre rágörcsölni. (Főleg úgy, hogy én már gyakorlatilag az első perctől rágörcsöltem 🤷‍♀️) Remélem hamarosan sikerül nektek is 🤞
2021. jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönjük 😢
2021. jún. 7. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!