Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen tesztből lett valakinek...

Ilyen tesztből lett valakinek baba? Predictor teszt

Figyelt kérdés

Ma volt a nem várt napja, de mivel nagyon furán éreztem magam teszteltem, kb 1perc alatt már ki jött ez a csik, 3percre már teljesen látható volt messziről is. Annyi, hogy halvanyka. Mivel sose használtam ilyen tesztet, kiváncsi vagyok tényleg babat jelez e? Ugyanis olvastam róla már olyat, hogy volt csik, de baba nem lett.

Múlt honapban a clearblue viccelt meg, igaz időn túl volt halvány pozi de az szürke volt. Ez szerencsére nem, de nem akarom magam ringatni, hátam mögött van egy vetélés. Szerintetek? Csatolom a képet.


[link]


[link]


Koszi ha meg osztod tapasztalatod. Csak ez a teszt érdekel, mármint ha erről van tapsztalatod azt oszd meg:) köszönöm!


2021. jún. 7. 19:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

Én is úgy látom mintha lenne ott még egy csík, de nem várt napján szerintem ennél sötétebbnek kellene lennie. Nekem nem várt előtt 1 nappal egyforma erős volt a két csík ugyanezzel a teszttel.

Reggeli pisiből csináltad?

A helyedben én holnap csinálnék még egyet ha nem jön meg.

2021. jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Nekem igaz nem ez a teszt, de elázva volt ilyen.
2021. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Én is két csíkot látok ott, elég egyértelműen.

Nekem mondjuk jóval erősebb volt, de én nagyon biztosra mentem, kb egy hét késés után teszteltem vele. Nem hinném, hogy a házi teszteken a csík erőssége diagnosztikai jellegű. Simán lehet, hogy később fogant vagy csak nem volt elég koncentrált a pisi vagy mittudomén. Szerintem ha nem jön meg, ismételd meg reggeli pisiből kb két nap múlva, annak már jelentősen erősebbnek kell lennie, de őszintén szólva szerintem ez nagyon is biztató :)

2021. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelműen ott van a 2. csík, igaz elég halvány. Tesztelj még az elkövetkezendő napokban és remélhetően erősödni fog, drukkolok!
2021. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Pár nap mulva tesztelek, amikor megjönnek a tesztek. Ugyanis csak ez volt itthon, és egy facelle amit tegnap el használtam, azon szinte semmit nem latni.

Ez egy délutáni teszt amúgy, rosszul éreztem magam és azért csináltam. :)

Fogalmam sincs amúgy mikor lehetett peteeresem, ugyanis kitolódtak a ciklusaim 35-37napra

2021. jún. 7. 20:15
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Kupak felőli csík a T csík. Már annyira pozitív hogy elvette a controll csík től a festék anyakagot. Az gyakori jelenség predictor nál. Csinálni egy sima 25 miu tesztet. Gratulálok!
2021. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Az erős csík a teszt csík így biztos babát vársz 🙂 gratulálok
2021. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Ennek a tesztnek már nincs hova erősödnie. Ahogy írták előttem, a kupakhoz közelebbi csík a tesztcsík, ami a terhességet jelzi. Ettől erősebb már nem lesz. 😊
2021. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ez simán pozitív. És 85% hogy meg is marad 😁
2021. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

De édes vagy :) Ez pozitívabb már nem nagyon lehetne 🤗

Szorítok, hogy minden rendben legyen :)

2021. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!