Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet kibirni a sokadik...

Hogyan lehet kibirni a sokadik próbálkozás kudarcait? A környezetemben mar mindenkinek gyereke van nekem meg még mindig nem sikerült.

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, a ferjem 45.Mar nagyon szeretnénk babát, a cisztaimat leszamitva ami a jobb petefeszkemnel van minden rendben van. 18 hónapja várunk arra hogy talán sikerült de még el sem indult soha semmi. Kb 2 naponta mindig együtt vagyunk. Egeszsegesen élünk, vitaminokat szedünk es megsem akar osszejonni. Ferjemmel is rendben van minden. Egyszerűen nem ertem...
2021. jún. 9. 08:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hosszú sikertelen próbálkozás után érdemes lenne más irányba (is) indulni. Kivizsgálás, állapotfelmérés, inszemináció, lombik.
2021. jún. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Érdemes elindulni egy nagyobb kivizsgálásra. Hormon vérvételere, uh-os peteérés követés stb. Férjem 42 én 27 vagyok, állítólag minden rendben volt velünk aztan 1 eb utan derült ki, h alacsony a progeszteron szintem, ittam Inofolicot, szednem kellett a clostyt illetve én mellette elkezdtem csinálni a 160 grammos diétát, kicsit kivontam a szervezetembol a cukrot. 2. hónapban sikerült a baba :)
2021. jún. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*1 év után
2021. jún. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én a helyetekben megprobalnam a Bowen terápiát is.
2021. jún. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő után en mar rég kivizsgáltattam volna magunkat 🤷‍♀️
2021. jún. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Gondolj arra, hogy most még nyugodt életet van, aztán nem lesz..

Máris jobban érzed magad majd.

Képzeld el azt,hogy fél éjjel fent ülsz, hogy le vagy hányva, hogy hiába ültél fent hajnal 2-ig már lehet 5-kor kelhetsz.

Hogy innentől nincs normális hétvége, nincs nyugodt bevásárlás. A munkádnak kb lőttek, te leszel az örök problémás akinek beteg a gyereke stb.

Hogy semmit nem tudsz nyugodtan csinálni. Hogy valaki kiborítja a tányér levest a falra mert épp hisztis korszaka van.

Hogy örülsz ha van szexuális életed néha.

Hogy hónap végén is ott hagysz majd egy 20ast a gyógyszertárban mert megint beteg a gyerek.

Na, most csak pár dolgot emeltem ki.

Addig örülj, amíg nincs. Mert onnan nincs visszaút.

2021. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6# Aki vágyik gyerekre, nem riasztja vissza, ha le lesz hányva stb. Értelmes felnőttek tudják mivel jár egy kisgyerek.
2021. jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Én is tudtam, persze nagyon jó ezt elképzelni meg hallani a sok sztorit, de átélni pokol..
2021. jún. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

6os!


Azért ne általanosíts 😂😂😂 lehet neked szar volt, ha egyáltalan van gyereked, de az nem azt jelenti másnak is az lesz....


2éves a fiam, de

-1x nem ültem vele éjjeleket, 1x nem voltam lehányva, 1x nem keltem 5kor

-simán elmegyek egy nyugodt bevásárlásra az első héttől, gyerekkel is, eddig 1x volt beteg a gyerek, és a munkám is köszöni, megvan.

-1x nem borult a falra semmi, barmit megtudtam mindig is csinálni mellette, pedig segítségem sem volt.

-az első 6hetet leszámítva a szex is tökéletes, sőt talán jobb is, mint gyerek elött

-hónao végen is simán ott tudnék hagyni 20ezret a gyogyszertárba, de eddig a 2 év alatt összesen nem hagytunk annyit ott a gyerekre (az oltásokat kivéve, de az ugye nem betegség)


És örülö, sokkal boldogabb az életem, férjemmel is egy csalad lettünk, máshogy el sem tudnánk képzelni. És képzeld, nem hogy 1 gyerek, de félidős terhes vagyok a másodikkal....

2021. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os! Bár megélném azt hogy a saját gyerekem miatt borulna fel az életem! Mit megadnék már érte!
2021. jún. 9. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!