Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye minden terhesség más és...

Ugye minden terhesség más és más?!

Figyelt kérdés
Ha a kémiai terhességem veszem alapul,(más tapasztalatom nincs, sajnos) ahol a 7.dpo-n rózsaszínes cseppeket vettem észre a papíron, a 8.dpo - n este pedig halvány pozitívat teszteltem, akkor ez a hónap mehet a levesbe, ha most, a 8-9.dpo-n a gyomorégésen kívül nem tudok mást felmutatni?

2021. jún. 9. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy!Ha halványodik a teszt akkor van baj.Menj el Hcg vérvételre és kiderül.Ha lesz x mennyiségű hcg-d akkor 3-4 nap múlva menj ismét és ha emelkedik akkor reménykedhetsz
2021. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen korán nem szokás tesztelni, ráadásul ha nincs ultrahangos követés, akkor ovu-ban sem lehetsz biztos, úgyhogy simán lehet, hogy 10-es teszt sem pozitív (még).
2021. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy megy a levesbe. Egy az, hogy ha nem tudod a peteérés pontos napját, akkor nem biztos a dpo napja sem. És tesztelésnél ez az 1-2 nap csúszás is rohadt sokat számít. Tesztelj újra pár nap múlva.
2021. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Hogy beszélhetsz terhességről, ha mégcsak a havid sem késik?!


Kicsit akadj le a témáról, aztán majd összejön 🤦‍♀️

2021. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Uh-s követés volt, az Ovu napja tuti.

Ma vagyok a 9.-en,tegnaptól ég a gyomrom,valószínű, hogy nem jól fogalmaztam, bocsi. 🙈


Az, hogy ki,mikor, miért tesztel, az mindig vita tárgyát képezi, nem ezért írtam ki a kérdést, azt mindenki döntse el maga.


Kedves 4-es,

Hogy engedhetsz meg magadnak ilyen hangnemet, ha nem érted a kérdést, vagy annak lényegét?

2021. jún. 9. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 9 dpo este lett nagyon nagyon de tényleg kb láthatatlam + a tesztem, és mindig délutánra erősödött. Szerintem reggel biztos, hogy negatív lett volna.
2021. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!