Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic segített, hogy...

Inofolic segített, hogy megfoganjon a babád?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ebben a hónapban kezdtem el inni az Inofolicot és kíváncsi lennék egy-két véleményre, hogy kinek hogyan vált be. Nincs PCOS-m, sem IR-m, sem túlsúlyom és a laborom is jó. Használtam hőgörbét és LH tesztet is. Egy éve nem akar jönni a baba és gondoltam kipróbálom. Van akinek sokat segített? Örülnék a sikersztoriknak 😊

2021. jún. 9. 18:13
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:

Sajnos azt nem tudok.

3 hónapig ittam. Nem hozta meg a várt eredményt.

Utána 4 hónapra spontán megfogant a lányunk.

2021. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat és gratulálok! 😊

Volt már hónap, hogy mindent bevetettem... gyógynövények, ovuteszt, aztán volt , hogy semmit de eddig sajnos sikertelenül.

2021. jún. 9. 18:44
 3/43 anonim ***** válasza:
66%
Menstruáció előtt néhány nappal javasolta az orvos, akkor el is kezdtem inni. Következő hónapban már nem jött meg (végül nem is maradt meg a terhesség). Utána megint ittam pár hónapig, ha ez ilyen csodaszer, de több, mint egy év kellett az újabb teherbeeséshez. Méhpempőt is szedtem, a férjem is szedett valami bogyót, volt lh teszt is. Akkor estem teherbe, mikor ezt az összes szart elhagytam.
2021. jún. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
34%

Méhpempőt próbáld ki hátha az segít

Én is már használom és eddig nem volt peteérésem és éreztem hogy peteérésem van plusz volt ilyen enyhe ovulációs vérzésem is ebben a hónapban.

Első sikertelen lombikon túl én ezt próbálom most ki 3 hónapig és hátha a második már sikerül

2021. jún. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Sajnos pont egy éve vesztettem el egy babát az első trimeszterben, ami annó elsőre osszejott és most nem értem mi lehet ez...valószínű nincs rendes ovum, pedig voltam progeszteron vervetelen, ami nem lett rossz. Van Utrogestanom is itthon mert hónapok óta barnázok mensi elott már napokkal. De a gyógyszeres hónapokban sem sikerült még. Uh-n orvos lát sargatestet, de júliusban szeretnék egy Clostys hónapot kiprobalni ultrahangos kovetessel. LH teszt a multhonapban pl nagyon erős volt. Hát nem tudom. Gondoltam kiprobalom most ezt a csodaszert is 🤷‍♀️

Köszönöm a válaszotokat és utolsó nagyon szorítok, hogy a következő sikerüljön!😊🤞

2021. jún. 9. 19:24
 6/43 anonim ***** válasza:
34%

Köszönöm szépen!Ha peteérést "csinált" nekem a méhpempő akkor csak működik itt valami😊Inofolicot én nem próbáltam még eddig.Jókat olvastam róla egyébként.Én ladeevitet,d vitamint,e vitamint,két fázisú magnézimumot,c vitamint,propolisz tinktúrát használok és a méhpempőt jelenleg mézzel keverve mert nem jó íze van.Sok sikert neked is vagyis nektek!😃

Ja és rendszeresen sportolok mert az is fontos dolog

2021. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Hűha!🙂 akkor a vitaminraktár nálad feltoltve!a méhpempőről már sokat olvastam. Én csak az Inofolicot és mellé 500mikrogramm folsavat szedek jelenleg. Fél évig szedtem a folio fortét amibe van b6 és d vitamin is.

Mivel úgy néz ki "visszakaptuk a szabadsagunkat" így már a testmozgás is sokkal több lesz 😊

Bízom egy sikeres hónapban 😊

2021. jún. 9. 19:41
 8/43 anonim ***** válasza:

Sikerülhet mert miért is ne?Én otthon szobabiciklizem tempósan és ugrókötelezek.Ennyi mindent szedek mert biztos ami biztos😉

Még egyszer sok sikert kívánok!

#6

2021. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm és neked is viszont! 😊
2021. jún. 9. 19:55
 10/43 anonim ***** válasza:
85%

Nem. 10 év meddőségem során hosszú évekig ittam, szinte folyamatosan. Egy vagyont költöttem rá.

Aztán akkor sikerült, amikor már jóideje nem is ittam.

2021. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!