Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic segített, hogy...

Inofolic segített, hogy megfoganjon a babád?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ebben a hónapban kezdtem el inni az Inofolicot és kíváncsi lennék egy-két véleményre, hogy kinek hogyan vált be. Nincs PCOS-m, sem IR-m, sem túlsúlyom és a laborom is jó. Használtam hőgörbét és LH tesztet is. Egy éve nem akar jönni a baba és gondoltam kipróbálom. Van akinek sokat segített? Örülnék a sikersztoriknak 😊

2021. jún. 9. 18:13
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

Sajnálom!

Új hónap, új remény!😊

2021. jún. 21. 16:05
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Én is most kezdtem az inofolic+gravida optima+lh teszt kombót. Szintén nincs túlsúlyom,hormonok jók, csak a reggeli cukrom magas, 6 környéki+barnázás mensi előtt de nem mindig. Elvileg holnap után kéne ovu legyen az lh teszt negatív még,de 2 csík megvan. Szintén 1 éve nem sikerül. Első lányom azonnal sikerült,ezért vagyok elkeseredve.
2021. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Szia utolsó! Te sem bízod a véletlenre pedig 😊 kívánom, hogy sikerrel jarjatok ti is !

Nekem a barnázás mindig megvan sajnos. Mensi előtt kezdődik annyira halványan, hogy azt valószínűleg aki nem figyeli magát, észre sem venné. Kíváncsi vagyok, hogy az Inofolic elmulasztja e 🤷‍♀️

2021. jún. 21. 19:35
 24/43 anonim ***** válasza:
Hát én is mert már idegesít h nem sikerül.. A doki azt mondta,h a nyáron sikerülnie kell így,ha nem akkor nem elég a vitamin,egyéb gyógyszer lesz.
2021. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

Es peteeresed van?


Engem is nagyon nagyon idegesít, hogy mi lehet a baj. Tisztában vagyok vele, hogy kb 30% esély van egy hónapban de az egy év az mar sok.

2021. jún. 22. 12:22
 26/43 anonim ***** válasza:
76%
Fogalmam simcs h van e,ebben a hónapban negatív az ovuteszt eddig, ezt a hőmérőzést nem csináltam még, elég maceranak tűnik. Uh-n látott nagy tüszőt múlthéten, amiből úgy néz ki lesz valami.
2021. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Sajnos már elkezdodott a barnázás és jovohet hétfőn biztosan megjon. Mindig ez van...szinte egy héttel előbb látom már, hogy nem sikerült. Pedig volt peteérésem az ezer százalék, de akkor nem értem, hogy miért nem jó a sargatest hormonom, miért van ez a barnázás már október óta 😓 Jövő hónapban 2x1-et fogok inni az inofolicbol és tuszorepedes után használom majd az utrogestan huvelykapszulat. Minden bevétel! Pedig már egy év után eléggé elment a reményem 😓
2021. jún. 29. 18:26
 28/43 A kérdező kommentje:
*mindent bevetek
2021. jún. 29. 18:27
 29/43 anonim ***** válasza:
Ha már nem bírod a kudarcokat amit meg is értek akkor menjetek el pároddal egy meddőségi központba konzultációra mert hátha tudnak ott nektek segíteni hogy legyen babátok.Nem vagytok idősek gondolom
2021. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Én még várom,hogy mi lesz ebben a hónapban, egy hét múlva jön meg,nem sok reményt fűzök ehez a hónaphoz sem. Lh teszteltem végig de igazi pozitív nem volt egyszer sem.
2021. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!