Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A sok vitamin gátolhatja a...

A sok vitamin gátolhatja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Fordított esetben inkább (vitaminhiány).
2021. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak nem volt időm hosszabbban írni. Igazából azért kérdezem, mert sok embertől hallom, hogy nem szedett semmi vitamint és már az első hónapban teherbe esett, mi hónapok óta próbálkozunk, mindenféle vitamint, méhpempőt szedünk és semmi... Azért gondoltam már hogy lehet akár ez is gond
2021. jún. 11. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 tonna vitamint szedtem, brutál dózisokban. (Semmilyen multivitaminban megközelítőleg sincsenek olyan mennyiségek.) Tettem ezt már több mint fél éve, mikor ráálltunk a baba projektre. Első védekezés nélküli hónapban terhes maradtam. Kétlem, hogy gátolná a teherbeesést a vitaminszedés.
2021. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
De hogyan lehetsz ilyen buta?
2021. jún. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4


Minek pazarlod a draga időd egy ilyen buta emberre akkor?


Olvass inkább a tudományos rovatban!

2021. jún. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!