Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyivel előre kezdte el...

Ki mennyivel előre kezdte el szedni a terheseg előtt vitamint és melyiket?

Figyelt kérdés
És aki hosszú hónapokon esetleg 1 évig is próbálkozott mire össze jött a baba az végig szedte a terhesség előtti vitamint?
2021. jún. 13. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
2 hónappal a próbálkozás előtt kezdtem el szedni Femibion 0-t, elsőre összejött, akkor váltottam 1-re, ha nem jött volna össze akkor addig szedtem volna tovább a 0-t.
2021. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 hónappal az első próbálkozós hónap előtt kezdtem el Czeizel 1-et szedni. Nekünk is elsőre szerencsénk lett, végig szedtem a czeizelt, azt hiszem 2. Trimeszterben kell a 2-esre váltani
2021. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk majdnem 1,5 évig tartott, olyan fél év után kezdtem terhesvitamint szedni, tehát kb. 1 évvel előtte. Ez csak vitamin, ártani biztos nem árt.
2021. jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, lenaradt: Jamieson prenatalt szedtem/szedek
2021. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már ahogy próbálkoztunk, elkezdtem szedni, de mivel legalább fél éve sikertelen volt, abbahagytam. Inkább életmódot váltottam és sima multivitamint szedtem. Nem sokkal utána jött össze. Második gyereknél csak akkor kezdtem el szedni, amikor megállapították a terhességet (9 hetesen), előtte is sima multivitamint szedtem.
2021. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 hónappal a próbálkozás előtt, Jutavit terhesvitamint (mert jók az összetevői, magyar és jó az ára is). Sajnos 1 évig kellett majdnem próbálkozni, de nem a vitamin volt a ludas hanem más, viszont a vérképem tökéletes azóta is. Semmi bajod nem lesz, ha végig szeded az ajánlott adagban.
2021. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!