Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi alapjan dontotted el, hogy...

Mi alapjan dontotted el, hogy legyen -e harmadik gyerek? Mik voltak a fo szempontok, es hogy dontottel?

Figyelt kérdés

Van mar ket kisfiam, es sokszor elojon bennem az erzes, hogy milyen jo volt babazni, mennyire imadom a gyerekeket, milyen jo lehet nagycsaladban elni, es a gyerekeknek is jo lenne, hogy harman szamithatnak egymasra.

Viszont volt mar ket csaszarom, nagyon nehezen varrt ossze a doki,szerinte sajnos ilyen rossz a kotoszovetem, de nem zarja ez ki a harmadik babat. Van egy nagymama aki nem fiatal(65), de imadja az unokakat. Anyagilag atlagosan, talan kicsit jobban elunk, mindharom gyereknek lenne kulon szoba ha ugy van.



2021. jún. 14. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Én mindig hármat szerettem volna, de elengedtem, mert kis házban éltünk. Mire jobbak lettek a körülmények 37 voltam két felnőtt gyerekkel, gondoltam no elkéstem.

Az egyik ismim meg bejelentette, hogy terhes, 42 évesen.

No gondoltam 40 ig ha jön akkor legyen, most leszek 42 van egy 2 évesem a 20 + mellett és remélem neki is lesz még egy tesója aki, nem öreg😁😁

2021. jún. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%

Hát a csok, mi más.

Meg a segéjek potlékok.

Amúgy tök mindeggy egymásra biztos nem számithatnak, nem tudom te hol láttál álmottál ijesmit. de kit érdekel nekem valamiből élni kell 18 évessen majd megy amerre lát dolgozik ahogy tudd.

2021. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk is sokat nyomott a lattba a csok és a babaváró hitel. Ezek nélkül valószínüleg sose vágunk bele.
2021. jún. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A kettes nagyon humoranal van.

Nekem a penz nem jatszik, a babavarot mi felvettuk, de nem az egeszet, tudom hogy harmadik gyereknel engednek valamennyit, de oszinten most mondjuk az a havi 30 ezer forint nem egy nagy osszeg. Meg amugy sem ezert vallal gyereket az ember.

2021. jún. 14. 23:57
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Mindig is 3 gyereket szerettem volna, aztán sokáig úgy nézett ki egy marad, de mikor 12 éves lett érkezett a kistesó és tervezzük a harmadikat is. Szerencsére jó körülmények között élünk, van biztos jövedelmünk, egészséges nagyszülők a szomszédban és imádjuk a gyerekeket. Örömünket leljük bennük, imádjuk a velük töltött időt, akkor miért ne lehetne harmadik, akit imádhatunk?! Elsőt 21 évesen, másodikat 33 évesen szültem, szóval még időbe is bőven belefér.
2021. jún. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Sosem volt kérdés igazából. Mindketten minél több gyereket szerettünk volna, 4 volt a minimum. Hála Istennek, jöttek is szépen sorban. 😊
2021. jún. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha azért akarsz szülni, hogy a gyerekeid számíthassanak egymásra, na akkor ezt gondold át :D


Mi 5en vagyunk tesók. Soha az életbe nem számíthattam egyikre sem. Én ha kellett mindig ott voltam, de a többiek sosem így álltak a dolgokhoz. Nem csak velem, egymással is.


Ugyan ez van férjeméknél is, csak ők 4en vannak. Egyikük sem beszél a másikkal.

2021. jún. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Alapból hármat akartunk. Viszont az, hogy ilyen kicsi a korkülönbség köztük, az annak köszönhető, hogy a középső fél éves korában csődeljárás alá került a munkahelyem, és belehúztunk, hogy még kapjak passzív GYED-et. Mondjuk aztán kiderült, hogy olyan sokáig elhúzták, hogy még egy negyedik is belefért volna az időnkbe. :D
2021. jún. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Eredetileg haromgyerekes anyukanak lattam magam, de a ferjem kettonel megallt es el ia valtunk mert megcsalt. 2 evig voltam egyedulallo anya amikor megismertem a gyermektelen paromat, akivel mar az elejen megbeszeltuk h o szeretne sajat babat. 6ev parkapcsolat utan szuletett meg a lanyunk, egy boldogsagcsomag az egesz csaladnak, mosolyt csal az arcunkra minden egyes nap. Hat igy lettem vegul veletlenul haromgyerekes anya:)

Nincs segitseg,nincsenek nagymamak, itt is lett mindharomnak sajat szoba, de azt tartottuk szem elott h a legnagyobbnak legyen amikor mar igenyli, 10evesen kapta meg.

2021. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi mindig 3-at akartunk, van 2 kisfiunk és nagyon szeretnénk most már egy kislányt. 31 vagyok uh teljesen időben. Én meg a 4ket is bevállalnám de ferjem nem akarja sajnos. Anyagilag jól meg vagyunk most építkeznek. Mi mindketten nagy családot szerettünk volna amikor megismerkedtünk
2021. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!