Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció 6 napja késik,...

A menstruáció 6 napja késik, 2 napja teszteltem, negatív volt. A menszesz előtt 5 nappal volt ovuláció (ovu teszt szerint) Az ovuláció kalkulátor szerint később teszteljek. Amúgy a ciklusom pontos 29-30 nap. Az ovu után hány nappal teszteljek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
9.dik napon mutathatja, de inkább 10 akkor már a predektor vagy facelle mutatja általában, de ha biztosra mész akkor 14.nap
2021. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

5 nap nagyon kevés ahoz, hogy megakadályozza a mensit pont akkor kezdene beágyazódni. Nagyon rövid a luteális fázisod, ha mensi előtt 5 nappal van ovud, de hátha szerencsés vagy.

Ha jól számoltam, ma vagy 11 nappal ovu után, holnap reggel már tesztelhetsz.

2021. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2/2 Igen,lehet azért nem jött még meg, mert késői ovulácio volt, nem tudom. Áprilisban volt egy komplett abortuszom, de a soron következő menszesz 31-napra megjött, bár az LH teszt sokára lett negatív és az ovu nagyon kitolódott. Most várom mi lesz, annyira nem esek kétségbe, ha nincs baba, de az nagyon zavaró, hogy felborult a ciklus. Nem előző hónapban kellett volna?
2021. jún. 15. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:

2 vagyok sajnos nekem 3 missedem is volt, 14.héten is, de sosem történt változás.

Így olyan tapasztalatom nincs, hogy megkutyul.

2021. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5 nap luteális fázis nagyon kevés. Normálisan 14 nap. Vagy az ovulációs teszt nem megbízható, vagy ki kell vizsgálni, mitől ilyen rövid a luteális szak.
2021. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor megjött vagy késik? Ha a VÉLT mensi előtt 5 nappal volt pozi az lh teszt és valóban akkor volt ovud, akkor nem késik mensid, ovu után fix napra jön mensi. Tehát kb 14 napra rá. Tehát nincs mensi késés csupán később volt ovud. Ha pedig megjött a mensid időre, akkor 5 napos luteálisból soha nem lesz gyerek ki kell vizsgáltatnod magad.
2021. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia mi lett? Ugyan ez van nálam is?!
2021. júl. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Később volt ovuláció = később várható a menses vagy pozitív terhességi teszt.

A szervezetünk nem egy gép, hogy minden ciklusban napra pontosan ugyanúgy történik minden.

2023. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!