Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnátok a helyemben...

Bevállalnátok a helyemben második babát?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok, van már egy kislányom aki hamarosan 4 éves lesz, rengetegszer mondja hogy szeretne kistesót.

A történetem viszont az nem egyszerű,programozott altatásos császárral született meg ő is mert volt egy gerincműtétem és semmilyen más variáció nem lehet. Igazából én szeretnék is meg nem is, rettentő nagy félelem van bennem hogy mivan ha nem ébredek fel akkor mi lesz a kislányommal na meg a másik gyerköccel. Főleg hogy most saját orvos választásra nincs lehetőség sem.

Ti mit tennétek? Kockáztatni? Vagy ha nem, lehet hogy egy életre megbánom?!


2021. jún. 16. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

az orvosválasztásra annyit, hogy mivel programozott császár, a saját dokidnál szülhetsz, amikor ő ügyel :)

szerintem az altatásból igen kevés ember nem ébred fel, szóval emiatt én nem igazán aggódnék, de a dokimmal beszélnék róla.


igazából ezt neked és a párodnak kell megbeszélni, hogy mit szeretnétek.

2021. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hatszor műtöttek altatásban, egyszer sem volt semmi komplikáció.

Azért az nem olyan gyakori, hogy nem ébrednek fel, ha ennyire szeretnéd, szerintem vállald be.

2021. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Be.
2021. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is altatással volt programozva a választott orvosomnál a szülés. Már a 4. gyerekemet szültem császárral, de mikor bekötötték az infúziót, pánikroham kerülgetett. Egy darabig még tudtam, hogy fel fogok ébredni, de az agyam teljesen leblokkolt, mégis elkapott a halálfélelem és az járt a fejemben, hogy mindjárt kitépkedem a barnült a kezemből, és tajtékozva kirohanok a kórházból mint a filmekben. De közben már annyira túl akartam lenni az egészen,hogy mire betoltak a műtőbe, már csak az járt a fejemben, hogy nemsokára találkozhattlok az én kicsikémmel. Nagyon jó volt.
2021. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Fel sem merülne, hogy nem, az átalad soroltak alapján.
2021. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Harmadikat is, persze. 😊
2021. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Én nem voltam császáros, de nem lehet olyan lehetőséget választani ahol csak alul bénitanak le?

Sok olyat olvastam ahol ezt csinálják, de nem tudom magyarországon is csinálják e..

2021. jún. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es, itthon is ez az alap, viszont mivel gerincbe adják a bénító cuccot, gondolom azt neki nem lehet a műtét miatt.
2021. jún. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel autóba se ülj, hátha baleset ér, műteni/altatni kell....

Engem is altattak nem 1x, sosem fordult meg a fejemben, hogy nem kelek fel. Pedig itthon engem is várt a 2 éves fiam

2021. jún. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%

1es!

Sajnos nincs saját fogadott dokinál ügyeleten szülés,pont ez szünt meg!


Én bevállalnám a helyedben.

2021. jún. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!