Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Visszaesett hő ellenére ugye...

Visszaesett hő ellenére ugye még lehet baba?

Figyelt kérdés
Tegnap 36,7 ma màr csak 36,4. Ugye ez még nem feltétlenül rossz?
2021. jún. 17. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hányadik dpo-n vagy? Nem akarok hiú ábrándokat kelteni benned, nálam ha ekkorát esett abból másnapra menstruáció lett.
2021. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem alapjáraton volt 36,7 körül és amikor összejött felugrott 37,1-re. Ezután végig maradt minimum 37 a hőm és kb 2 hét múlva pozitív a teszt. Orvossal figyeltük, hogy kapjak gyógyszert, ha kell, de megmaradt.

Amikor annyit visszaesett, mint neked, akkor nem volt baba.

2021. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is volt, el is szontyolodtam, hogy nem vagyok terhes. Aztán mégis az voltam. Nem tudom miért esett le, de úgy tudom, hogy ilyen azért előfordulhat.
2021. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy kis cikkcakkozás 2-3 nap késésnél, aztán visszaállt 36,8 körülre. 5 nap késés után teszteltem, pozitív lett, most 25 hetes vagyok.
2021. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, mert ez a módszer nem arra való, hogy megállapítsa a terhességet.
2021. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár azért hozzátenném az ötödik válaszolóhoz, hogy a sokáig (ha jól emlékszem 18 napig) fent maradó hő az egyik jele lehet a terhességnek. Ennek nyilván akkoriban volt jelentősége, mikor hőmérő már volt a háztartásokban, de a terhességi gyorsteszt nem volt elérhető.
2021. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdező semmit nem ír arról, hogy melyik napon tart, és magas hőt betegség, gyulladás is okozhat hosszabb távon pl.
2021. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!