Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól számoljam a DPO-t?...

Mikortól számoljam a DPO-t? Többi lent

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál 06-08-án és az ultrahangon láttuk a tüszőrepedés folyadékát. Ti mikortól számolnátok a peteérést?

2021. jún. 22. 11:43
 1/4 AlexandraL22 ***** válasza:
Szia !:) én otthon ovutesztelek, amikor pozitiv onnantól másnap már 1DPO nekem meg ugye bő fehér váladékot is látok meg úgymond jobban kivánom az együttléteket is 😂
2021. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 babingo ***** válasza:

A Dpo=day past ovulation, vagyis ovu utani 1. nap 😊

Onnantól számolhatod, mikor először negatív az ovu teszted ☺ (Ha több napig pozitív, akkor is az első nega nap az első dpo)

Hátha segítettem ☺

2021. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem használtam ovutesztet, csak a doki látta a vizsgálaton a tüszőrepedés folyadékát. Ezért érdekelne melyik nap lehetett peteérés szerintetek? Elméletileg 21-én volt a nem várt tegnap a wc papíron nagyon pici rózsaszín halvány folt volt vizes inkább. Lehet még baba? Reggeli teszt extrahalvány lett
2021. jún. 23. 09:46
 4/4 AlexandraL22 ***** válasza:
Ma teszteltél kérdező? Kiváncsian varjuk az eredményt és drukkolunk ✌🏼
2021. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!