Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőknek mennyire, egészen...

A nőknek mennyire, egészen pontosan miért fontos, hogy a párjuktól, férjüktől legyen a gyerekük? A gyerek az gyerek, nem?

Figyelt kérdés
A napokban keveredtem vitába ez ügyben, én azt vallom, hogy teljesen mindegy ki az apja, ha megszületik úgyis a nő gyereke, akkor nem mindegy, hogy az éppen aktuális párjától van biológiailag?

2021. jún. 23. 10:56
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
93%

Mert ha nem a férjemtől születik, az azt jelenti, hogy megcsaltam.

Ráadásul ő is szeretett volna gyererket, így egyértelmű volt, hogy tőle lesz.

Én sem örülnék, ha más nő szülné meg a gyerekét, mondván mindegy kitől van.

2021. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
92%

Nőként írom, nekem nem mindegy.

Azért a ferjemmel vállaltam gyereket, mert őt szeretem. A közös "másunkat" szeretem visszanézni a gyerekemben.

Szeretem ferjem vonásait, termeszetét, a fiunk ezt örökölte, így mérhetetlenül büszke vagyok arra, hogy van 2 ilyen pasim

Nem a joskapistát szeretném látni a gyerekemben.

Nyilván semmire sincs garancia, ahogy arra sem, hogy ferjemmel életünk végeig együtt maradunk. De csak megvolt az oka, hogy vele vállaltam gyereket. Így ha az élet elsodor minket ne adj isten egymástól, akkor is büszke leszek, mert tudom, hogy egy jó embernek szültem.


Nekem apukám meghalt 3 éves koromban. 4éves korom óta nevelőapám nevelt, sosem úgy nézett rám, mintha 100%ban az ő gyereke lennék. Hiába mellette nőttem fel.


Annyit hozzátennék, hogy írod, "teljesen mindegy ki az apja, ha megszületik úgyis a nő gyereke" ebben nagyon tévedsz. Miért csak a nő gyereke lenne?! Ugyan annyi köze van az apjának is hozzá, mint az anyjának. Ezt a butaságot...

2021. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
75%
2-es válaszoló minden pontjával egyetértek. 😊
2021. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
72%
Persze sőt miért is maradnál az emberi fajnál had szaladjon mint egy csikó a kis kentaurod -.-"
2021. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim válasza:
78%

Nincs ezzel gond, csak a férjeddel is közöld majd.

Nem itt kell vergődni.

2021. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
69%
Nem mindegy. Nekem nem kéne akármilyen jött-ment gyereke
2021. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
5! Remélem nem lesz férjem! 🤣 IRL pasi vagyok, pont azért írtam ki a kérdést, mert nem értem a nők miért feltétlen a párjuktól akarnak gyereket, pont abból jött az egész, hogy én úgy vagyok vele, hogy gyerek az gyerek, én nem kötődőm jobban attól majd hozzá, mert biológiailag az enyém, nyilván a megcsalásnak nem örülnék, de az én szemeben attól most miért lenne értékesebb, hogy az én génjeimet hordozza? Ez nem az állatvilág, ahol a legerősebb él túl, és szaporodik. Na mindegy.
2021. jún. 23. 11:31
 8/51 anonim ***** válasza:
71%

Mi a bánat az az irl?!


Hat nagyon örülök, hogy a férjem nem ilyen beállítottságú... mondjuk ha ilyen lenne, nem lenne a férjem. Sőt, a párom sem...

2021. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

8! Való életben In real life...


Milyen beállítottságú? Aki többre tartja az egyént a géneknél, aki nem azért szeret valakit, mert az "ő vére", hanem mert egy másik kis ember?

De egy "selejt vagyok" hallod! 🤣🤣

2021. jún. 23. 11:38
 10/51 anonim ***** válasza:
74%

A férfiaknak pontosan ugyanolyan fontos, hogy a családba született gyerek tőlük legyen.

Ez nem valami női kitaláció, maga az ember ilyen, a sajátját szeretné elsősorban nevelni.

2021. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!