Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Letezik hogy a vetelesembol...

Letezik hogy a vetelesembol lett egy 6cmes ciszta?

Figyelt kérdés
3 honapja volt egy terhessegem ami a menzesz elmaradasat követő 6. napon el is ment. Az orvos meg se vizsgált ezt követően mert mondta h nem kell mert ugyis kitisztult magatol mert nagyon kezdetleges volt. Azota viszont voltam megint es egy 6cmes ciszta láthato. Lehetséges hogy abból a terhessegbol maradt vissza? A jobb oldalam szemmel lathatoan duzzadtabb mint a bal a petefeszek kornyeken. 30L
2021. jún. 23. 13:48
 1/6 Csicuki ***** válasza:
Az orvosod mit mondott?
2021. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
semmit nem mondott. Ezért kérdezem hogy volt e már masnak hasonló problémája
2021. jún. 23. 15:43
 3/6 Csicuki ***** válasza:
De akkor miért nem őt kérdezted meg erre ő tudna pontos választ adni vagy pontosabbat
2021. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben el ennék egy normális orvoshoz.


Egyébként hol helyezkedik el pontosan az a ciszta? Csak azért kérdezem, mert volt egy ismerősöm, aki hasonlóan járt, de nála kiderült, hogy amit cisztának néztek az valójában egy élő baba volt. Azóta meg is született a kisfia és már négy éves.

2021. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A jobb petefeszkemnel van es az van rairva hogy vegyes kepletu tobb rekeszes ciszta. De ha baba lenne akkor azt latta volna ultrahangon, nem?
2021. jún. 24. 08:44
 6/6 A kérdező kommentje:
meg azóta csináltam terhessegi tesztet is es negatív lett
2021. jún. 24. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!