Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fagyasztott embrio beultetes...

Fagyasztott embrio beultetes utan beadott ovitrelle kitolhatja a menstruaciot?

Figyelt kérdés

Kedden volt a beultetes szerdan adtam be es penteken nem kellett volna megjonnie. Tesztelesig meg van 8 nap.

Kitolhatja a menstruaciot vagy ezt mar vehetem egy jo jelnek?



2021. júl. 3. 09:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az Ovitrelle-ben hcg van úgyhogy szerintem belenyúlhat a menzeszbe de ez csak az én gondolatom.Progeszteron is kitolhatja nyilván azt is kell szedned.Várd ki a 8 napot és ha negatív arra se vegyél mérget mert a hcg vérvétel a mérvadóbb úgyis
2021. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ja bocsi átszámoltam és akkor már tuti a teszt mert jó sok nap eltelik a beültetés óta.Mondjuk az sem mindegy hány napos embriókról van szó.

Nekem nem volt még FET de azért nincs olyan nagy különbség a sima ET és FET között

#1

2021. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod. Elozo beulteteskor progreszteron mellett is megjott meg hamarabb is. Most a hcg a valtozas de egyenlore semmi jele nincs hogy megjonne. Remelem még kapok pár tapasztalatot.
2021. júl. 3. 10:29
 4/21 A kérdező kommentje:
5 napos embriok
2021. júl. 3. 10:29
 5/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az Ovitrelle tolja el a menstruációt, hanem a progeszteron amit kapsz. Nekem volt már 5 inszemináció, és első ET nem sikerült. Progi mellett egyiknál se jött meg a menstruációm, csak utána ha abbahagytam. (volt utána még 2 FET, és még 1 ET, de mind vetélés lett, de menstruáció így se jött meg, műtéttel lett vége).

Sok sikert kívánok neked!

2021. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha 5 napos akkor pláne mutatnia kell a tesztnek a tesztelés napján.Nekem első ET-m volt és 4 naposok voltak és ET+9.napon már halványan mutatta a 10-es teszt.Ha neked nem tolja ki a ciklust a progi akkor viszont reménykedhetsz erősen hogy baba van a dologban.Nekem még annyi volt az ET után hogy 2 napig enyhén fájdogált a méhem tájéka valószínűsítem a beágyazódás kezdete volt.Sok sikert!

#1,2

2021. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszod!!!
2021. júl. 3. 11:48
 8/21 anonim ***** válasza:
Nincs mit!Szorítok!Hátha siker lesz a vége és azért nem jött meg a menzeszed🤞
2021. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szia nekem volt 1 Et nekem pontosan megjött ahogy kellet vol után FET az 14 napon mentem vérvétel negatív lett , és amikor abbahagytam progikat , akkor rá 5 napra megjött , most volt megint Et +13 napon mentem vérvétel és 638 volt hcg. 10 h és 3 napos vagyok 😊sok sikert kívánok
2021. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Beultetes utan kaptal meg hcgt?
2021. júl. 3. 17:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!