Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron szint növelésére...

Progeszteron szint növelésére ki mit/miket szedett?

Figyelt kérdés

2. menstruációs ciklusom kezdődött 1-2 napos nagyon minimális barnázással. Van egy gyanúm hogy progeszteron hiány miatt. Most ki szeretném próbálni, hogy szedek valami progeszteron növekedését segítő vitaminokat, háta segít. Ha mégis barnáznék ezután is akkor nyilván más állhat a dolog mögött, felkeresem a nődokimat természetesen.

Egyébként baba projektben is vagyunk 3 sikertelen hónapon vagyunk túl.

Mit ajánlatok?

Csodát persze nem várok a készítményektől, de egy esélyt adok.



2021. júl. 4. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan progreszteront nem lehet tuladagolni de en azert megkerdeznem az orvosomat mert a ciklust viszont megborithatja. En szedek mert lombikozunk de azert van nellekhatasa is.
2021. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én barátcserje kapszulát szedtem, és utána teherbe is estem :)
2021. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hú hát olvastam a barátcserjéről nagyon megosztóak a vélemények, egy kicsit tartok tőle😬

Utolsó! Más vitamint is szedtél mellette, vagy csak a barátcserjét?

2021. júl. 5. 07:44
 4/7 anonim válasza:

Már a terhesség gondolatátol érdemes terhes vitamint szedni.


En a Ladeevit-et ajánlom. Ebben a folsav tud hasznosulni a nőnél. Sok nő nem is tudja magárol de nem tudja hasznositani a folsavat ami később okozhat galibát hiszen a folsav pont nagyon kell az 1.trimszterben.


A progeszteron receptre kapható csak úgy nem tudod a patikában megvenni. Lehet szájon át szedni (100 mg vagy 200 mg) vagy hüvelykúp formában.


A doki dönti el kell e es ha igen milyen formában milyen adagban.


Progeszteron szintet lehet nézetni vérből, és akkor megtudod kell e egyáltalán pótolni vagy rendben van a szintje.

2021. júl. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 🙂
2021. júl. 5. 15:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a barátcserje mellé szedtem még a gravida terhesvitamint :). Kb 3 hónap után jött is a fiam :)

2021. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is barátcserje kapszulát
2021. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!