Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dpo-t honnan számoljatok?

Dpo-t honnan számoljatok?

Figyelt kérdés
Aki tesztel ő a pozitív teszt napjától vagy az utána lévő negativtol? Vagy érzitek? Van aki az együttléttől számolja?

2021. júl. 6. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
A peteérést követő naptól számolják.
2021. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

DPO= days past ovulation

Peteéréstől számítják

2021. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
A pozitív teszt utáni napon van ovuláció, vagyis az első negatív napon, tehát az ezutáni nap lesz 1dpo.
2021. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. A jelentését tudom csak több kérdésre adott válasznál úgy érzem sokan össze vissza számolnak vagy ahogy ők "gondolják" mikor volt a peteérésük :D

Például a terhességi tesztet is onnan számolják ami egy bizonytalan időpont ha csak tényleg nem tudják teszt, ultrahangos vizsgálat alapján

2021. júl. 6. 22:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lh + utáni napot 0 nak, mert ott van ovu, majd rá következő nap 1 dpo én így számolom.
2021. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

Egyes vagyok. Miért lettem lepontozva????

Mert nem írtam oda, hogy ezt ovuteszttel kell ellenőrizni? Pff

2021. júl. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem tudom ki pontozott le, mindenkinek pipát adtam... Számomra az lenne buta válasz amikor valaki csak úgy gondol valamit de még őket se pontoztam le soha csak nem ment a pipa :D
2021. júl. 7. 07:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"A pozitív teszt utáni napon van ovuláció" - nem feltétlenül. Ez mindenkinél más, valakinek így, valakinek akár 2 nappal is, nekem pl. még aznap szokott lenni, fájdalomból tudom, és UH is megerősítette. ĺgy ha nagy átlagosan + teszt utáni napon számolja az ovut, az is csak hozzávetőleges.
2021. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen 8-as én is azt olvastam hogy 12-36 órával a pozitív teszt után. De van ahol 24-48-at írtak🤷‍♀️

Ebben a hónapban én kicsit aggódtam mert pozitív ovu teszt napján üzleti út miatt nem tudtunk együtt lenni csak előtte nap és utána lévő 2 napon de megnyugodtam hogy talán pont jó is volt így 😊

2021. júl. 7. 13:23
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Days past ovulation. A tüszőrepedést követő nap az 1. dpo.

Nem atomfizika.

Nem peteéréstől, mert a peteérés egy folyamat.

2021. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!