Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire ártalmas a koffein a...

Mennyire ártalmas a koffein a babatervezés fazisában?

Figyelt kérdés

Azt olvasom, hogy már kis dózisú koffein bevitel is csökkentheti a teherbeesést. Én napi 1-2 alkalommalmiszom 2in1 kávét vízzel. Csokit, kólát nem fogyasztok.Főzött kávét csak ritkán iszom, ha vendégségben vagy étteremben vagyunk

Ez a mennyiség is káros lehet?



2021. júl. 7. 12:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
nem
2021. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Ne a nőklapja magazinból tájékozódj.


Semmi bajod nem lesz a kávézástól, sőt ezúton ünnepélyesen engedélyt kapsz, hogy terhesen is igyad.


Viszont még el se kezdtétek rendesen a gyerekgyárat, de már most nem bírsz ellazulni. Élvezzétek az életet, szexeljetek, egyetek, igyatok ami jól esik, és egészséges.

2021. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

10 éve napi 2 főzött kv-t iszok.

Van egy 2 éves fiam, aki a 2.hónapban fogant, illetve 27hetes terhes vagyok, 3.hónapban fogant.


Kapaszkodj meg, mind2 terhességem illetve a szoptatás alatt is ittam a 2 kv-t

2021. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire. Ahhoz, hogy a teherbeesésre hatással legyen kb 10-15 csészével kellene meginni naponta.
2021. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen is engedélyezett a 200 milligramm koffein. Nem ennyi kávé, ennyi koffein. :D A nescafék 50-100 mg között tartalmaznak. De ha nem nyakra-főre iszod, nem ez okoz problémát.
2021. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem a nőklapján hanem a webbetegen olvastam azt histem, hogy mar 50 mg/nap felett is csökkenti az esélyt.....

Van már 3 gyermekem, úgyhogy nem vagyok azért kezdő a témában😊. Mivel már nem vagyok 20 éves, ezért szeretnék minden akadályt elgördíteni☝️

2021. júl. 7. 13:05
 7/23 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyi idős vagy?
2021. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Miért fontos, hogy hány éves vagyok?
2021. júl. 7. 13:36
 9/23 anonim ***** válasza:
Elmúltam 40 és 3. babán gondolkozom, csak emiatt kérdezem.
2021. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nálunk általában szénfeketére főzött koffeinbombák szoktak lenni, nem is sima kávék. És elsőre fogant a baba, pedig ugyanúgy ittam végig. Más kérdés, hogy az első trimeszter alatt rögtön hányingerem lett a szagától is, így elhagytam, de a teherbeesét nem befolyásolta.
2021. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!