Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik szoptatás alatt, szülés...

Akik szoptatás alatt, szülés után pár héttel estek teherbe, milyen volt a terhességetek lefolyása? Tudtatok/lehetett tovább szoptatni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 09:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és úgy hogy nem volt még menzesz
2021. júl. 10. 09:24
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem jártam így, de pár ismerősöm igen. Egyik anyat onnan ismerem, hogy egyszerre szultunk. Én meg nagyban hevertem ki a gyerekagyas időszakot, a szülést neki meg már tok nagy hasa volt mikor pár hónappal később találkoztunk az utcán séta közben. 13 hónap lett a gyerekei között végül és a kisebbnek valami szivbetegsege lett. Ezt onnan tudom, hogy az apukaval találkoztam és kérdeztem hol az anyuka és mondta, hogy benn vannak a kórházban mert a babát műteni fogják. Azóta nem láttam őket.

A többiek akiket ismerek egy két kivétellel nagyon nehéz időszaknak mesélték el a második terhességet es az azt követő pár évet.

Van amúgy olyan is aki nem panaszkodik és biztos van olyan is aki boldog így.

2021. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hja az első nő nem szoptatott tovább de van olyan ismerősöm aki tandemezett is miután a második is megszületett. Ez lemaradt bocsesz
2021. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Mi így születtünk a tesómmal, 13 hónap van köztünk. Nem így tervezték a szüleink és az első pár év pokol volt azt mondta anya. A második terhesség nem volt nehéz neki, a szülés könnyebb volt mint az első, szoptatni egyikünket sem tudott pár hónapnál tovább.

Egyébként nekem van egy csomó ismerősöm aki direkt így vállalja be, van olyan ahol még egy év sem lett a gyerekek között. Nekik az volt az indíttatás, hogy ikreket akartak, nem jött össze úgyhogy igyekeztek amennyire csak lehetett a kistesóval, hogy korban minél közelebb legyenek. :D

2021. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

5 hónapos volt a fiam, mikor terhes lettem. Ő elutasította emiatt kb 1 hét alatt teljesen a szopizást. Ez volt az egyik jel, ami miatt tesztet csináltam.

Jelenleg 33hetes vagyok, a fiam lassan 13 hónapos és nem könnyű. Hatalmas hasam van, akkora mint az elsővel szülésnél. A fiatal ember ráadásul most tanul járni, meg abban a korszakban van, hogy mindent ledobál, szóval fitten tart. Mióta bejött ez a nagy meleg ~4kg víz van rajtam, ami miatt menni sem tudok normálisan, minden kiesik a kezemből. És a gyomrom is ég, ráadásul a pocaklakó folyamatosan rugdossa a bordáimat és az epém (ami ettől görcsöl).

Én már nagyon várom a szülést.

2021. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves ötös. Nagy ölelés neked. Igaz én ehhez képest kispályás vagyok, mert nálunk 15 hónapos volt a nagy mikor pozitív lett a tesztem, de még így is ugyanígy éltem meg a masodik terhességet. Egész nyáron szaladgáltam a "nagy" után, úgy néztem ki a szülésre (szept) mint egy felvizesedett gladiátor. 💪
2021. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!