Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron pótlás vény nélkül?

Progeszteron pótlás vény nélkül?

Figyelt kérdés
28 napos szabályos ciklusom 23.napján vagyok. 14.napon volt peteérésem. Dpo 7.napon egy csepp barna volt, azt gondoltam beágyazódás. Most pisilés után mintha rózsaszínes valami lett volna vagy világosbarna nagyon megijedtem. Hétfőig biztosan nem tudok orvoshoz jutni. Ügyeleten úgy hogy még nem vagyok terhes nem hiszem, hogy foglalkoznának ezzel.

2021. júl. 10. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem terhesség lesz, hanem hormonprobléma. Rendelési időben menj nőgyógyászhoz.
2021. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én is ettől tartok :( csak nekem még soha nem volt barnázásom életemben, 24 napos ciklusom még annyira sem. már van egy gyerekünk, tesót szeretnénk, ez a 2. próbálkozós hónap (tudom, hogy ez semmi...) június elején teljes vérkép mindent megnézettem és semmi baj nem volt, ezért nem értem

de gondolom ha már valamiért elkezdődött pár csepp vérrel akkor úgyis késő lenne bármilyen gyógyszer :(

2021. júl. 10. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!