Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 20 dika körül?...

Ki nem várja 20 dika körül? :) izguljunk együtt

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 14:43
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Igen x,epil negativ :/

Szerdan kellene megjoni

Szerintem ezt elengedem, sokkan irják hogy ez a teszt ijenkor már ki mutasa,


Meg nem érzem a mindjárt megjön érzést pedig en jovl hamarabb szoktam, cicim a napokb kezdett fajni ,ijenkor mar mulni szokott,

Hat nemtudom mi lesz :/

2021. júl. 19. 08:13
 32/34 anonim ***** válasza:

Xepil 25-ös teszt. Nekem csak a nemvárt napján lett pozitív, de akkor is csak nagyon halvány. Negatívnak mondtam volna még azt is, ha nem lett volna egy teljesen egyértelműen pozitív Predictor tesztem.


A Predictor nekem nemvárt előtt 4 nappal még negatív volt. Aztán két nappal nemvárt előtt lett halvány pozitív. És a nemvárt napján már valamivel erősebb. Ugyanolyan erős csak két nap késéssel lett a két csík.


Szerintem ne keseredj el. Remény egész addig van, amíg meg nem jön ☺️

2021. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Ah akkor hatha nekem is lesz még pozi tesztem :) köszi hogy leirtad ! :)
2021. júl. 19. 13:15
 34/34 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Nekem is megjött egy hét késéssel. Talán majd a jövő hónapban összejön. Drukkolok mindenkinek!
2021. júl. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!