Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet korai beágyazódás jele...

Lehet korai beágyazódás jele ? Lh teszt szerint a ciklusom 12 napján volt ovulációm,másnapra negatív is lett a teszt . Előtte 2 naponta is együtt voltunk ovu előtt 2 nap egymás után közben is és utánna is 2 napig biztos ami biztos alapon

Figyelt kérdés
19 hónapja próbálkozunk ,volt hsg ,sperma ,mindenféle vizsgálat , a 3 dpo napján éreztem egy pár mp-ig tartó erős hasszúrást bal oldalon (bele görnyedtem)majd 1 óra múlva egy pötty vér a bugyimon ,szerintetek mi lehetett ? Beágyazódás úgy tudom később szokott lenni

2021. júl. 14. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg korai beagyazodasnak de attol meg lehetsz terhes! Mindent beleadtatok ❤️ szurkolok
2021. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetett inkább ovu, beágyazódás nem.
2021. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ovulacio valószínűbb. Lh csúcs után 24-36 órával történik meg a tuszorepedes
2021. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1es válaszoló ,bízunk, és várunk 🥰
2021. júl. 14. 20:50
 5/9 A kérdező kommentje:
Tehát jó esélyünk van hogy elkaptuk?
2021. júl. 14. 20:51
 6/9 babingo ***** válasza:
Igen 😊 habar elmeselem, h jartam, vettem rossmanban ovu tesztet, digitalis clearbluet szoktam, de most az elfogyott, gyorsan kellett. Habar nem ereztem semmit, de a ciklus kozepen voltam. Rossmanos szep pozi is lett, kozben megerkezett a clearblue, az negativ, vettem 3. fajtat, az is negativ. Egy het mulva ereztem en is a szurkalast, digitalis gyonyoru pozitiv lett. Ugyh ovatosan az ovu tesztekkel - de a tedted jelzese a legbiztosabb, a szurkalas szepen jelezte ☺
2021. júl. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindig érzem.

Már 2eve használom az ovu tesztet igazából csak nekem vissza jelzés be tudom saccolni a napokat amikor aktívabbaknak kell lennünk

Vérvétel ből igazolta a doki hogy volt peteeresem korábban ,uh nem volt sose lekovetve sajnos de ha nem sikerül most sem akkor vissza megyek a dokihoz

Olvastam sok pozitív történetet hsg után sok mindenkinek sikerült nekem a bal oldalon letapadás volt de wtnyomta a kontraszt anyag jobb oldalon kicsit "pókhálos "voltam ezért is bízok ennyire hátha sikerül ez a második hónap hsg után

2021. júl. 16. 07:36
 8/9 babingo ***** válasza:
Nekem a mehpempo segitett 🙏
2021. júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is szedtem 2 hónapig ,aztán sajnos annyi stressz ért hogy majdnem minden reggel hánytam ébredés után ,aztán pedig le sem tudtam nyelni . Az utolsó pár adagot még le bírtam tuszkolni ,de azóta abszolút nem bírom ☹️
2021. júl. 16. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!