Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vizes folyás mestruáció...

Vizes folyás mestruáció ellőt? Nekem általaban van folyásom nemvárt napp elöt pár nappal De most kezd lenni a folyásom, jovöhétre nemvárom, szerintetek elengedjem ezt a hómapot is?

Figyelt kérdés
Volt akinek ugyan ugy volt folyása és megis terhes volt? Tapasztalatok?
2021. júl. 16. 10:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hónapot**
2021. júl. 16. 10:09
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy folyásra alapozni?! Vicces... 😅


Majd ha megjön, akkor engedd el...

Ha nem jön meg akkor pedig tesztelj (kérlek ne elöbb 🙏)

2021. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet adni. Ha kimarad a menzesz tesztelj.
2021. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nem akarok elobb tesztelni, feleslegesnek tartom enis, csak sok mindenhol olvastam hogy ha jon mensi elott a folyas, nincs baba
2021. júl. 16. 11:02
 5/9 anonim ***** válasza:

3.terhességem.

Az első elött totál ki voltam száradva.

A második (elvesztett baba) és a mostaninál pedig mint a niagara, olyan folyásom volt, már a nemvárt elött.


Szoval ahány terhesség, annyi válasz erre...


2es voltam

2021. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi 2 es :)


Én sosem keresek tüneteteket, csak feljegyzem mindenhonapban mikor jonnek mensi ellot a folyasok, stb


És a derék fájasrol tudna valaki valamit mondani? Annak sincs semi jelentösége ha szokot fájni nemvárt ellot , akkor is fájhat ugyan ugy mikor baba van a dologba?

2021. júl. 16. 11:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Elsővel nem fajt a derekam. Mensi elött se, terhesen sem.

A másodikkal menni nem tudtam, annyira fájt szó szerint. Utóbb derült ki, ez is egy jel volt a vetélesre.

Most a harmadikkal már a baba elötti hónapokban fájt mensi elött, a babás hónapban is ugyan úgy fájt. Kitartott a 20.hétig.


Szóval erre se kell adni....



Itt az egyedüli biztos jel az lesz, ha elmarad a mensi.. elötte minden más, nem terhes tünet, amiből kár elméleteket szőni.


Szintén 2es

2021. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi 2 es!


Rendes töled hogy segitetél ! :)

2021. júl. 16. 11:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Erre ne alapozz, semmit nem jelent. Ha nem jön meg, tesztelj, csak a teszt mutatja, hogy igen, vagy nem.
2021. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!