Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteéréstől szedett progeszt...

A peteéréstől szedett progeszteronpótlás a terhesség megtartásában segít,de abban is segíthet,hogy létrejöjjön a terhesség?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Peteérésed nem lesz tőle, és a spermium-pete találkozást se fogja segíteni szerintem. De ha a progeszteronhiány miatt túl rövid a ciklusod második fele és nincs idő a beágyazódásra, akkor segítenie kéne. Hogy ezt te terhesség létrejöttének vagy megtartásának nevezed, az inkább fogalmi kérdés. De nem vagyok orvos, csak a saját biológiai ismereteim alapján logikáztam ezt ki.
2021. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló. Én is erre jutottam, mint te. Hiszen a progi pótlás kitolhatja a menstruációt is. Annak ajánlott akinek rövid a luteális fázis és pecsételés vagy barnázás jön már a mensi előtt napokkal. Peteérést nem segíti elő azért kell utána szedni mert ha előtte szedi valaki akkor gátolja.
2021. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
En szerintem abban segíthet h egyensúlyban legyen minden, kind2 kisfiam úgy fogant meg h már előtte való ciklus 2. Felében használtam progit. Szerintem a progeszteron hatással van a következő ciklus ovulaciojara.
2021. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
kedves 3-as. meddig szedted a progit utána? sokat olvastam és elvileg 12. hétig kell megtartás miatt. pénteken megyek dokihoz, következő ciklustól én is szeretném szedni PÉ utáni napoktól mert barnázni kezdtem 6 nappal a nemvárt előtt (életemben először), de azért a 12. hétig nem szívesen tömném magam hormonokkal :(
2021. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha elkezded a progit és terhes vagy nem szabad abbahagyni a 12. Hetig, sőt utana is fokozatosan kell abbahagyni. Nekem 3 db kúp kellett azt lecsökkentettük 2-re majd 1're hetente. Hirtelen sem jo ha abbahagyod!
2021. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
köszi, igen, én is ezt olvastam a napokban. 21. ciklusnapon mindenképpen el szeretnék menni vérvételre progi szintet nézetni, ha nem az a baj akkor nem szedném. attól tartok csak, ha csak azután az eredmény után kezdem el szedni a progit, nem a pé után, az gond lesz-e? ugye ott eltelik egy hét, de előző ciklusban is 23.napon kezdtem barnázni
2021. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem úgy mondta doki h ha pozitiv az lh teszt utana 3. Nap kezdjem használni. 10. Napon ha negativ a terhességi teszt hagyjam abba. Így 14. Napon mindig megjott rendesen ha nem voltam terhes
2021. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
köszönöm a válaszod. neked csináltak vérvételt vagy tünetek alapján írta fel az orvos? én most a kórházba megyek időpontra, sajnos magánba akihez menni szeretnék szeptemberig nem tud fogadni, nyári szabik stb... tartok tőle, hogy nem írják fel csak úgy
2021. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen sajnos veteltem és utána egy évig nem jött össze, barnaztam sokat és mindig magas volt az ösztrogenszint. Ösztrogendominancia.... hiába volt jó a progi. Utána 2. Ciklusban osszejott ;)
2021. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 9-es, szeretném megkérdezni hogy 2. Progi pótlásos hónapban sikerült a baba?

Én most kezdtem el először mert barnázás miatt kaptam, és mert nem jön a baba a vetélésem óta :/

2021. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!