Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki nem tudta...

Van itt olyan, aki nem tudta hogy terhes és szedett szorongás ellen gyogyszert? Illetve terhesség alatt orvosi felügyelet mellett? Nem. Nem vagyok terhes sajnos pedig nagyon szeretnék babát.. Csupán érdekel a téma

Figyelt kérdés

#teherbeesés #szorongás #Gyogyszeres kezelés
2021. júl. 20. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mindkét terhességem alatt szedtem Sertralint (50mg) természetesen konzultálva a pszichiáterrel és a nőgyógyásszal is. Semmi gond nem volt 😊 Az első terhességem előtt alaposan utána jártam ennek a kérdésnek, minden megkérdezett orvos azt mondta,hogy nyilván nem jó, hogy szedni kell, de a babára nem lesz káros.
2021. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és jó egészséget kívánok 🥰
2021. júl. 20. 12:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Én mirtazent szedek most 3 hete kezdtem el
2021. júl. 20. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rivotrilt az első 11 hétben, nem lett baj belőle, sikerült leraknom, de pár hét kellett hozzá, elvileg ha tovább szedem, akkor se lett volna baj a pszichiáter szerint.
2021. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4es szabat tudni miért szedted?
2021. júl. 20. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, bonyolult oka volt, nem átlagos, egy ideg fájt nekem nagyon és nem hatott rá semmi, ezért írták fel nekem, gondolom főleg azért, hogy ne érdekeljen ha fáj, nem a legjobb módszer szerintem és nem is használt sokat.
2021. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnalom remelem jobban vagy jo egészséget kívánok
2021. júl. 20. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!