Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek lett ma pozitiv az lh...

Kinek lett ma pozitiv az lh tesztje?

Figyelt kérdés
Ma lett pozitiv reggel a teszt uh innentől megy a 2 hét izgulás;) 1.5 napja voltunk együtt, hátha összejön ;) kivel izgulhatok együtt?
2021. júl. 20. 13:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%
Magad miatt izgulj, mert rá fog menni a szexuális életedre. El nem hiszem, hogy a teszt miatti szexelést lehet élvezni... :/
2021. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Teszt miatti szerelemre mire gondolsz? Csak mert ma csináltam tesztet és 1.5 napja voltunk egyutt és én elutaztam uh nem is tudunk együtt lenni. Szóval mire gondolsz akkor? Amúgy ha nincs közöd a dologhoz akkor ne válaszolj tőled el a szabadidővel mással...
2021. júl. 20. 13:35
 3/20 anonim ***** válasza:
17%
Közöm van hozzá, mert feltetted a kérdést. Különben is. Ha együtt izgulsz valakivel, attól még nem jön össze előbb a baba. Mégis miből áll nálad az "együtt" izgulás? Valójában mindketten/többen saját magatokról fogtok beszélni, nem érdekel a másik dolga, mindenki magának akar teherbe esni. Akkor miért kell együtt izgulni?
2021. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Nekem 14-én lett pozitív az LH tesztem 15 lett negatív mi 12-én és 15.én voltunk együtt :) remélem sikeres hónapunk lesz 1 éve próbálkozunk. ilyen lett a tesztelés: [link]

szurkolok Neked, én azóta hasszúrkát érzek és borzasztó fáradt vagyok, bár ez az időtől is lehet. Neked van képed az éh tesztről, mióta próbálkoztok?

2021. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Uristen nálad vmi komoly baj van :D
2021. júl. 20. 13:46
 6/20 anonim ***** válasza:
bocsi rossz tesztet raktam fel ezt egy kommentelő küldte múlt héten az enyém el lett [link]
2021. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Veled van baj. Én kérdeztem és nem válaszoltál.
2021. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
4-es! Sajnos már 1 éve probalkozunk de eddig mindig össze vissza volt ovulaciom. Most végre a 14. Napra esett uh ezért reménykedem ;) a doki is mondta h ez szép tüsző! Szurkolok nektek! Eddig 4x voltam terhes de 2 babat szultem akik szintén 14. Napi ovubol lettek. Amikor 16. Napon ovulaltam sajnos elveteltem ;(
2021. júl. 20. 13:48
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Szurkolok Neked és sajnálom az elvesztéseket. Nekem alapból 33-34 naposak a ciklusaim, így későbbi az ovum is. Méhpempőt szedtem most vagyok a méhpempő szünetben. E-vitamint is szedem. Ha nem jön össze akkor jön a dokival az átjárás cukorterhelés stb., de nagyon bízom benne :) Ilyenkor izgulós a 2 hét, de ha megjön az borzasztó érzés... de reménykedjünk :) bár őszintén nem gondoltam soha, hogy ilyen nehéz lesz 30 évesen
2021. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is ma lett pozitív. Hajrá!!!
2021. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!