Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek elmenjek esemény...

Szerintetek elmenjek esemény utáni tablettáért?

Figyelt kérdés
A párommal tegnap este volt az aktus megszakításos védekezéssel és pharmatexxel és ő szerinte nem ment el bennem de szerintem én éreztem valamit és most van peteérésem is és félek hogy becsúszik a baba.Szerintetek érdemes még elmenni vagy már hagyjam?

2021. júl. 21. 06:16
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Menj el tablettáért és többet ne kísérletezzetek ha nem akartok gyereket!
2021. júl. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Lehet pharmatexet érezted, nem?
2021. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%

ő szerinte nem ment el bennem de szerintem én éreztem valamit


Ne haragudj, de ezt max egy 12 éves kislánytól tudom elképzelni. Kizárt, hogy egy felnőtt nő ne vegye észre. VAgy neked szivacs a hüvelyed és a méhed, felszívja az egészet?

2021. júl. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Ne hívd védekezésnek, mert a megszakítás nem az! Tudod, hány kisbaba született így? Ha védekezni szeretnél ajánlom figyelmedbe az óvszert, gyógyszert, de még nagy a tárház. Már nem divat a suliban a felvilágosítás?
2021. júl. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Értő olvasás? "...megszakításos védekezéssel és pharmatexxel..."

Védekeztek, bár nyilván nem tudja, hogy a Pharmatex nagyon megbízhatatlan.



Igen, menj el esemény utániért, és ha már ott vagy, kérj tanácsot fogamzásgátlás ügyben. A Pharmatex megbízhatatlan, kb semmire nem jó.

2021. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Lehet lenullázni, ha attól jobban éritek magatokat. De attól még nem változtat a tényen, hogy a megszakítás nem védekezés. A phermatex meg kiegészítésre jó, pl óvszer vagy valami mellé.
2021. júl. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

5

Azért a semmire nem jó,erős túlzás. Évekig védekeztünk a férjemmel azzal,sosem lettem terhes. Majd mikor tutifixen jöhetett a gyerek,teherbe is estem kb.2.alkalommal. És ezt 2x is.

Nyilván instabil kapcsolatba vagy egyéjszakásra nem életbiztosítás,de az,hogy semmire sem jó...

2021. júl. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
A pharmatex az kiegészítő védekezés,tehát igazából nem védekeztetek. Ez a szerinte/szerintem dolog meg kicsit vicces
2021. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

7es én meg ennyi erővel egyszer csináltam védekezéssel terhes is lettem.. erről ennyit.


Azért mert nektek szerencsétek volt még nem biztos hogy másnak is az lesz.

2021. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9

Nem szerencse kérdése, hanem felelősségtudat. Mint írtam, stabil kapcsolatban használtuk,ha jött volna hamarabb sem lett volna gond. Egyéjszakasban soha nem használnám,sem instabil kapcsolatban. Csak ne írj olyat,hogy semmit nem ér mert ez hülyeség. Be kell tartani a használati utasítast,hidd el,sokszor ez sem megy..

2021. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!