Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitív?

Szerintetek pozitív?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 08:05
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Úgyhogy szerintem a Te teszted simán pozitív lesz. Tesztelj két nap múlva
2021. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

9 nekem sosem mutatott pozitívat ha nem voltam terhes,pláne nem ilyen jol láthatot.

10 es köszi,gratulálok neked.Szombaton csinálok egy ugyanilyen tesztet és kiderül.A lányommal is három nappal előtte teszteltem,ráadásul délutánibol.Most majdnem két éves.Úgy írja itt egy két ember,mintha a korai teszt egyenlő lenne a vetéléssel.😅Majd kiderul,tisztában vagyok vele hogy bármi előfordulhat..

De ez a teszt pozi,már egy jo jel.

2021. júl. 22. 09:19
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

9 vagyok sokáig én sem láttam olyan tesztet ami szellem csíkos, de mostanába egyre többet sajnos.

Neked szorítok, hogy holnap már egyértelmű legyen.

2021. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
De azok sokkal halványabbak,foton nem láthatóak.Köszi.Holnap csinálok még egyet.
2021. júl. 22. 09:31
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kell mindig egy negatív oldala is legyen egy válasznak. Jó jó.. DE...🙈

Én nagyon drukkolok neked. Nekem is csak akkor volt ilyen amikor terhes lettem. Pedig nem sokan tesztelnek annyit mint amit én az utóbbi két évben.

10-es :)

2021. júl. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
37%

12


Sajnos az itt és az életven tapasztaltak azt mondják, hogy sok esetben a nők nem is tudnak arról, hogy elindult valami, ami késés nélküli mensivel megoldódik.

Én az ilyen nagyon halvány teszteknél emiatt írom, hogy bàrmi lehet, mert láttam hatalmas összeomlást is amiatt, mert maradt ilyen a teszt🙁


Ha pedig minden rendben akkor úgyis pozi lesz szombaton, nagyon drukkolok emiatt, remélem jelentkezel egy újabb pozittív tapasztalattal és teszttel.


Nekem egyébként ilyen tájt volt beágyazódásom csak.

2021. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Ez a tegnapi kérdésem és ebben a ciklusban volt már erősebb hcg tesztem is kb 3-4 hete.(ciklus 55 napnál tarok)


TÉNYLEG LEGYEN SZERNCSÉD de rengeteg ilyen pozi tesztje lesz a facellenek aztán másnap negatív.


És ebben a rövidke ciklusban rengeteg facellet és predit elhasználtam.

2021. júl. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ezt a tesztet, nekem kétszer volt ilyen és nem lett belőle semmi ( a sima papírcsíkos Facelle sokkal jobb szerintem). Persze nagyon korán teszteltél, simán lehet ez jó is, de semmiképpen nem élném még bele magam.
2021. júl. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Most mar csinálok egy másik fajtát és jelentkezem. :)
2021. júl. 22. 10:38
 20/45 A kérdező kommentje:
2021. júl. 22. 11:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!