Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a ciklus 29 napos én...

Ha a ciklus 29 napos én 14.ciklusnapon éreztem az ovuláciot de lutális szakasz csak 12 napos Mennyi az esélye a teherbe esésnek?

Figyelt kérdés

#Lutálisnszakasz
2021. júl. 22. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a 14. napon érezted az ovulációt, és 12 napos a luteális fázisod, akkor nem 29 napos a ciklus. De ezt így nem lehet megmondani, maximum ovu teszteléssel vagy ultrahangos követéssel. Esély meg nyilván van a terhességre, ha az ovu környékén szexelsz.
2021. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Átlagban 29. De van amikor 30 31 napos.
2021. júl. 22. 09:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a 14. napon van peteérés, akkor 14 napos a follikuláris fázis. Ha 12 napos a luteális fázis, akkor 14+12, az 26 napos ciklust jelent. Akkor lenne 29 napos a ciklus, ha a luteális fázis 15 nap lenne. Honnan veszed egyáltalán, hogy 12 napos a luteális fázisod?
2021. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pl.

Ovuláciom 14.-ik napon van.

És az aplikácio január ota nekem ugy jelzi hogy ovuláció után 12 nap mig meg nem jön a következeő menstruácio

Viszon a ciklusaimat 29 illetve 30 napra számolja. Ezért nem is értem

Nem szabályos viszont azt a szakaszt mindig 12 napra számolja

2021. júl. 22. 09:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Vissza számoltam mert január ota jegyzem. Nekem az ovuláciot nem pontosan jelzi szoval nem tudok ki menni belole.. De most peldaul ereztem. Enyhe nyomás, majd rá következő 2 nap görcsöltem
2021. júl. 22. 09:56
 6/10 A kérdező kommentje:

Most meg már semmi

Folyásom meg állt.. Kisebb szurkalast erzek de annyi és pedig mára jelezte.. Azaz 3 nappal késobbre

2021. júl. 22. 09:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A naptár csak hozzávetőleg besaccolja az ovulációt. Arra hagyatkozni hülyeség. Használj ovulációs tesztet.
2021. júl. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Értem. Hát én is azt mondom, hogy ne adj az applikációra. Mert nem számol jól. Ha szeretnéd követni az ovudat, akkor én javaslom az ovulációs teszteket. Lehet rendelni neten nagy csomagban jó áron. Én használtam egy időben őket amikor babát akartunk, segített megismerni a ciklusomat is, a peteérésemet is. Én pl. mindig a peteérés előtt 1-2 nappal éreztem fájdalmat a petefészkeim környékén. Amikor peteérést jelzett a teszt, már nem fájt semmim. Úgyhogy én is a tesztet javaslom. És akkor látni fogod meddig tart a luteális fázisod.
2021. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2021. júl. 22. 10:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én is az ovulációs tesztet javasolnám. Vannak akik orvosnál ultrahanggal követik nyomon, de arra még sztem ráérsz, ezek a tesztek is nagyon jók. Igaz nekem ez lesz a 2.hónapom hogy lh tesztelek és 1 nap eltéréssel ugyanoda lőtte be az ovut mint a telomon az app. Emellett ciklus.hu-n is követem a ciklusom. Minimális eltérések vannak. Menstruáció amint elmúlik onnan sztem 7-12 napig érdemes 2naponta együtt lenni.
2021. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!