Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azert nem jon a baba mert...

Azert nem jon a baba mert szoptatok?

Figyelt kérdés
Mar 6 honapja probalkozunk a babaval. Csak a naptart nezem de kb akkor tapasztalom az ovu tuneteket is mikor irja. Mindig eggyutt vagyunk akorul de eddig semmi. Meg 5-6 x szoptatom a 11 hos babamat. Lehet emiatt?

2021. júl. 22. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2021. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán van most menstruációd?
2021. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt elfelejtettem.irni hog januar ota. Eleg rendszeres 28-30 napos
2021. júl. 22. 12:24
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Szoptatás alatt,mellet,ritkán lesz terhesség,de nem lehetetlen
2021. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen menstruálsz, akkor nem hiszem, hogy a szoptatás gátolná a teherbeesést, nálam sem okozott gondot.
2021. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1%
Akkor ideje lenne befejezni a szoptatást egy ekkora gyereknél.....
2021. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

#6 Foglalkozz a saját gyerekeddel. ;)


Nekem addig nem sikerült amíg el nem hagytam teljesen a szoptatást. Utána viszont a következő hónap már sikeres volt.

2021. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Magas prolaktinszinttel jár a tejtermelés, ugyanakkor ez gátolja a teherbeesést.
2021. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Na én ebben vér profi vagyok már....2x próbáltam teherbe esni szopi alatt, egyik gyerkőc alatt sem sikerült pedig volt ovuláciom ultrahanggal. Annyit mondjátok hogy a hőgörbeim teljesen mások voltak szopi alatt és után. Szoptatas alatt pl mindig elhuzodott az ovum és fájdalmas volt. Szopi után enyhült és sokkal pontosabbra beallt. 2. Kisfiammal rögtön terhes lettem amikor abbahagytam a szoptatast de elveteltem. Elvileg nem lehetetlen sokan simán teherbe esnek szopival. Ez olyan minthogy vkire ránézésre és terhes lesz vkinek meg csak lombikkal jön össze. Nem vagyunk egyformák. De ha 6 hónap alatt nrm jött össze akkor érdemes megprobalni nélküle...egyébként igen a beagyazodast gatolhatja
2021. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem meg se jött, de nem gátoltaxD itt fekszik a 3 hónaposom:D a tesója 8 hónapos volt és nem volt menstruációm és egész nap cicin lógott amikor megfogant:) nem lehetetlen és menstruációd is van szóval hajrá!
2021. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!