Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 DPO időn túli pozitív....

11 DPO időn túli pozitív. Vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 19:14
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
54%
Az a véleményem hogy felesleges menstruáció előtt tesztelni és időn túl nézegetni.
2021. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem felesleges tesztelni.

De elkell fogadni ha negatív vagy nagyon halvány és várni kell még pár napot!


Mit jelent az,hogy időn túli?1 óra?10 perc?

2021. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
2021. júl. 22. 19:24
 4/47 A kérdező kommentje:
Délutáni vizeletből készült a teszt majd éjszakás műszak után reggel egy pozitív teszt várt haza. A második napon (alsó kép) ugyan ez. Tehát órák teltek el. Nem tudom mikor jöhetett ki a második csík.
2021. júl. 22. 19:26
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj ki más fajta tesztet reggeli vizeletből. Az a tuti. Mondjuk rózsaszínes az árnyalata, de az hogy időn túl jelentkezett az nem túl biztató.
2021. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Azért volt a délutáni vizeletből, mert nappal aludtam, így koncentráltabb. (gondolom ezt én) köszi a választ, próbálok más tesztet is.
2021. júl. 22. 20:07
 7/47 anonim ***** válasza:

Az odáig oké, csak olvasd is le mielőtt elmész dolgozni. 10 perc...

Én ezeket nem venném így pozitívnak.

2021. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Leolvastam, akkor még negatív volt. Legalábbis én nem láttam rajta semmit. Csak reggel mikor ránéztem.. De értem ezt az időn túli dolgot.. Csak annyira reménykedem. :(
2021. júl. 22. 20:42
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Még lehet pozitív később. (Nem úgy értve, hogy órákkal később :) ) Néhány nap múlva ismételd meg. Egyik barátnőm két nap késés után negatívat tesztelt, majd további 3 nap múlva már pozitívat. Ilyen is van.
2021. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Pár szót írnék a helyzetemről, talán másképp fogjátok látni a dolgokat. Évek óta nagyon szeretnénk babát párommal, kb másfél éve határozottan ráálltunk erre a dologra, eddig sikertelenül. Voltunk orvosnál, kaptam gyógyszeres kezelést (rendszertelen mensi miatt), ovu teszttel követtük le a pé-m. A másfél év alatt egyszer sem láttam pozitív tesztet. Se időn belül se időn túl. Mikor megpillantottam a két csíkot az elmúlt 2 napon, olyan reményt adott, hogy szavakkal ki sem tudom fejezni. Köszönöm a bíztató szavakat és tudom, hogy nehéz ítélkezés nélkül állni ehhez a kérdéshez, de aki hasonló cipőben jár, vagy járt valaha, Ők tudják, hogy mennyit jelent most nekem az időn túli halvány pozitív. :) A többieknek kívánom, hogy soha ne kelljen ezt átélniük. Tesztelni fogok továbbra is, de ha esetleg valakinél jelentett így is babát, akkor kérem ossza meg a tapasztalatot velem. Biztosan vannak még rajtam kívül is, akik szívesen fogadnák a siker történetet.
2021. júl. 22. 22:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!