Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25lu/l terhessegi verteszt 2...

25lu/l terhessegi verteszt 2 napja pozitiv ma csinaltam egy 10lu/l vizeletbol tesztet negativ lehetseges baba van a hatterben?

Figyelt kérdés

10 napja kesik a menzeszem eros huvelyfolyasom van szedules reggeli hanyinger is meg van menzesz jele sehol orvosomat felhivtam 5 nappal ezelott azt mondta varjunk 2 hetet heti szinten csinaljak 1 tesztet aztan ha pozitiv lesz vagy negativ marad de meg mindig nem jon meg a menzeszem akkor talalkozzunk es megvizsgal... Persze nem birok magammal es mar az ideg esz hogy mi lehet a baj :(

Vertesztem pozitiv lett de a vizeletbol meg negativ nem ertem mi lehet?


2021. júl. 23. 10:44
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom :/ hogyan kell kepet feltolteni ide?
2021. júl. 23. 15:43
 12/29 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a verteszt

2021. júl. 23. 15:56
 13/29 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a 10 es teszt

2021. júl. 23. 15:57
 14/29 A kérdező kommentje:

Ez a 25 os


[link]

2021. júl. 23. 15:59
 15/29 A kérdező kommentje:
Azert vannak szett szedve mert a kameram tukrozodott es nem latszott semmi a tesztekbol
2021. júl. 23. 16:00
 16/29 anonim ***** válasza:

Én őszintén szólva ezt a 25-ös tesztet sem látom pozitívnak, pedig engem általában lepontoznak amiért a halvány tesztekre azt mondom, hogy látszik.

Illetve ha a 10-es teszt negatív, akkor ugyanazon a napon a 25-ös logikusan nem lehet pozitív.


Én ezt az otthoni hcg tesztet vérből nem ismerem, úgyhogy a megbízhatóságáról sem tudok nyilatkozni.


Viszont, szerintem egy pár napig hagyd a tesztelést. Tudod nagyjából, hogy mikor volt az ovulációd? Ahhoz képest késik már a menstruációd (kb 14 nap ovu után)?


Nekem semmi bajom az idő előtt teszteléssel meg persze mindenki azt csinál amit akar, de egy napon többször tesztelni tényleg nincs semmi értelme. 2 naponta duplázódik kb a hcg. Most ezzel magadat idegesíted, mert nem kapsz egyértemű választ, ha pozitív az nem elég erős, ha negatív akkor még lehet pozitív. Úgyhogy én várnék pár napot az újra teszteléssel.


Ha tudod az ovu időpontját és eltelt 14 nap, tehát késik, akkor a teszt valószínűleg már kimutatná. 15-16 dpon nagyon ritka, hogy nem mutatja ki a teszt. Ha nem vagy biztos a dolgodban akkor pedig a rendes laborban vérből meghatározott hcg biztos eredményt mutat.

2021. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Naptar szerint 23 nap telt el ovulaciotol szamitva 10 napja kesik a menzeszem
2021. júl. 23. 17:13
 18/29 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a vértesztet, de elég gyenge az a csík. Ha ez tényleg pozitív, akkor nem csoda, hogy a vizeletben nem látszik még semmi. Viszont ha 10 napos késésnél, amennyiben nem volt az ovulációd vagy két héttel később mint gondolod, épp hogy csak eléri azt a szintet a vérben lévő hcg koncentráció, amit kimutat egy ilyen gyorstteszt, akkor nem valószínű, hogy életképes terhesség van a háttérben. (A vizeletes teszteknél én a 25-öset sem látom pozitívnak, bár látni vélem, hogy miért gondolod annak.) Mérted, követted valamivel az ovulációt?
2021. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Csak naptarilag neztem

De szerintem nem veletlen mondta a nogyogyaszom hogy varjak meg 2 hetet ezekszerint

2021. júl. 23. 17:20
 20/29 anonim ***** válasza:
Ha csak a naptár alapján gondolod, akkor még ki tudja mi sül ki belőle :)
2021. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!