Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25lu/l terhessegi verteszt 2...

25lu/l terhessegi verteszt 2 napja pozitiv ma csinaltam egy 10lu/l vizeletbol tesztet negativ lehetseges baba van a hatterben?

Figyelt kérdés

10 napja kesik a menzeszem eros huvelyfolyasom van szedules reggeli hanyinger is meg van menzesz jele sehol orvosomat felhivtam 5 nappal ezelott azt mondta varjunk 2 hetet heti szinten csinaljak 1 tesztet aztan ha pozitiv lesz vagy negativ marad de meg mindig nem jon meg a menzeszem akkor talalkozzunk es megvizsgal... Persze nem birok magammal es mar az ideg esz hogy mi lehet a baj :(

Vertesztem pozitiv lett de a vizeletbol meg negativ nem ertem mi lehet?


2021. júl. 23. 10:44
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nem szoktam tesztelgetni meg meregetni se mert elozo terhessegem ezert telt 2 ev probalkozasba mire abba hagytam a ra stresszelest mericskelest tesztelgetest be is csuszott a baboca :))
2021. júl. 23. 17:32
 22/29 anonim ***** válasza:
Mindkét teszt amit feltöltöttél negatív
2021. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Én negaítvnak látom mindegyiket. Azért szurkolok Neked.
2021. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Koszi szepen szerintem holnap felhivom a dokim meg kerdem nem e lehetne hogy jovoheten megvizsgaljon nem szeretnek meg 1 hetet varni kicsit tartok tole hogy valami baj van
2021. júl. 23. 18:19
 25/29 A kérdező kommentje:

Nem tudom valaki olvassa e meg a kerdesem de tudom altalaban reggel ebredes utan kell homerozni na most nekem a totyogosom mellet reggel nincs idom ilyenre igy delutan alvas utan mertem meg a testhom ami 36,9°c volt atlagos testhom 36,2-36,3 szokott lenni.

Illetve eszre vettem hogy enyhe szurkalas van a mehem korul mintha feszulne

Menzeszem meg mindig nem jott meg tesztet nem csinaltam majd jovohet kozepem es utana telefonalom fel a dokim

Valaki tudja esetleg mitol lett magas a testhom? Nem erzem betegnek magam

2021. júl. 24. 15:53
 26/29 anonim ***** válasza:
Szerencsére ez normál testhőmérséklet :) Délután szokott a legmagasabb lenni :)
2021. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Nekem az egyik terhességem az ovuláció után 13. nap lett pozitív (8 éves nagyfiú már). A másidiknál mensi előtt már halvány volt. Ez változó. A teszted halvány pozitív szerintem!10. nap nem is nagyon lehet erősebb. Szerintem babás vagy, erősödnie kell a csíknak 2 bal múlva már.
2021. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Remeljuk hetfon hivom a dokimat :)
2021. júl. 25. 00:03
 29/29 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2022. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!